Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babának vérezhet a...

Egy éves babának vérezhet a puncija? Mi lehet az oka? Tapasztalt ilyet már valaki? Tápszeres. Fogzik.

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol vérzik? Nem lehet, hogy felsértettétek pl. körömmel pelenkázásnál? De ha nem olyan gond, vidd el orvoshoz. Egyáltalán nem normális.
2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem. Irány az orvos!
2016. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem normális! Mi nem tapasztaltunk ilyet.
2016. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi tapasztaltunk ilyet, de ez nem azt jelenti, hogy normális lenne. 10 hónapos volt a kislányom, mikor pár nap magas láz után véres volt a pelusa. Az itteni kórházban azt mondták, vírusfertőzés, ráment a húgyhólyagra. Vidd el dokihoz!
2016. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közvetlen szülés után még betudható lenne anyai hormonhatásnak. Ennyi idő korban viszont egyértelműen kóros. Irány az orvos!
2016. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, csak közvetlen szülés után.

Mindenképp vidd el orvoshoz.

Pár hónapja volt egy cikk a neten, hogy egy 1 év körüli kislány vérzett és kiderült, hogy méhnyakrákja van. :(

2016. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy születés után előfordulhat az anyai hormonok miatt.Megkérdezhetem mit mondott az orvos?
2016. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj,orvos látta. Fogzás miatt.
2016. ápr. 12. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó:)
2016. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!