Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtok szénsavas...

Mikortól adtok szénsavas vizet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Most ne marra vagyok kiváncsi hogy mennyire rossz és ártalmas. Sajna a lányom nagyon rossz ivó csak a szénsavas vizet issza meg, igy örülök hogy iszik egyáltalán valamit. 2 éves múlt.
2010. ápr. 7. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha meg tudja inni, akkor adhatod neki. Igen, te is tudod, hogy ártalmas, pláne a fogainak. De szerintem beszélj a dokinővel. A gyerek nem fog szomjan halni, ha mást teszel elé.Rá fog kényszerülni, hogy igyon mást. Egyszerűen csak nem vagy kitartó és hamar engedsz a gyereknek.
2010. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még a 6 éves kisfiamnak sem adok szénsavas dolgokat,így vizet sem

2010. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most 2,5 éves 2 évesen már én is adtam neki.Tudom hogy rosz meg ártalmás meg minden de nem sokat kap.Szeirntem te is adhatsz neki csak a fogmosásrol ne feletkezzetek meg.:-)
2010. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elolvastátok a kérdést normálisan?

A kérdező szénsavas vizet írt nem kólát!

Attól minek kéne a fogmosásra ügyelni? nem hallottam még olyanról hogy valakinek a víztöl kirohadtak volna a fogai.

Most voltam a lányommal fogorvosnál aki 18 hónapos és még ő sem tiltotta a "néhai" cukros italokat. Azt mondta hogy nem kell megvonni tőle ha akar ihat, de ne egész nap cukrosat.

Nyugodtan adhatod, az a lényeg hogy elég folyadékot igyon.

2010. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki de egyből ne mosd meg a fogacskáit csak öblögessetek tiszta vízzel.

De vannak nagyon jó babaásványvizek is amik szénsavmentesek próbáld meg azt adni neki (pl.: Látod a kisbaba is ezt issza mint te! a képre gondoltam az üvegen:)) Hátha tetszeni fog neki:)

Sok szerencsét!

2010. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A szénsav oldja a fogzománcot és kivonja a fluort belőle. Tök mindegy, hogy megmossa-e vagy sem, a fogaknak árt.

De nekem teljesen mindegy, hogy ad-e , nem az én babám:-)

2010. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!