Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik étkezést váltsam ki és...

Melyik étkezést váltsam ki és mikor?

Figyelt kérdés
Babám 6,5hós. 2 hét alatt sikerült kiváltani az ebédet. Most melyik következzen? És mikor? Ha most elkezdem és azt is sikerül 2 hét alatt kiváltani, akkor nem lesz gyors?
2010. ápr. 7. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónapos, kezdettől tápszeres volt, két étkezést váltottam ki nála. Először a 14 órásit, majd kb. egy hónap múlva, amikor már húst is kapott, akkor a 17 órásit. Nekünk a doki tanácsolta így. Így most 14 órakor kap húsos főzeléket, 17 órakor pedig hús nélküli főzeléket, zöldségpürét. B.
2010. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a tízórait váltottam ki előszőr és aztán az ebédet akarom majd. Szerintem nem baj, ha 2 hét alatt váltod ki. Mondjuk én a tízórait 4 hétig váltottam és most az ebédet is már három hete teszem. Ha jó ez a babádnak és nem nyűgös, szeret enni, akkor szerintem nem lehet semmi probléma. Nekünk a következő az uzsi lesz.


7 és fél hós baba anyukája

2010. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!