Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó és biztonságos gyerekülést...

Jó és biztonságos gyerekülést ajánlanátok? Mi az a pajzs?

Figyelt kérdés
Amit sokáig tud használni és elérhető áron van.
2016. ápr. 26. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Cybex Pallas gyerekülésünk van, annak van pajzsa. A mienk 9-36 kg-ig használható. Elégedett vagyok vele, és a törésteszteken nagyon jó minősítést kapott. Ami hátránya, hogy teljesen körbefogja a gyereket, (9-18 kg-ig), így nyáron elég meleg hatást kelt.

[link]

[link]

2016. ápr. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vennék pajzsost, de a cybex ülések jók a teszteken, jó még a römer és a besafe is. Nézd meg, próbáljátok bele a gyereket, melyik fér be a kocsiba, milyen árkategoria fér bele nektek a keretbe.

A pajzs olyan hogy nem biztonsági öv fogja a gyereket hanem előtte a mellkasnál van egy "asztal". a lába keze kilóg. Mi nem vettünk ilyet, nekem nem volt szimpatikus hogy alig tud benne mozogni. Illetve egy borulásnál vajon nem pottyan-e ki belőle? Erre való infót nem találtam a neten.

2016. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!