Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van a tegnapi kérdés,...

Hol van a tegnapi kérdés, ahol anyuka eltűnt a 9 hetes babája mellől, és a lakótárs látta el a kicsit? Már a kérdezőt sem találom?

Figyelt kérdés
Lehet hogy tényleg kamu volt?
2016. ápr. 28. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is most kerestem, de már nem találtam :/
2016. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég életszerűtlen,hogy valaki aki egyedül marad egy babával ide írogat,ahelyett,hogy a saját szüleit,testvért bárkit telefonon hívjon és kérjen segítséget!

Nekem nem ez az oldal lenne az első,ahol segítséget kérek egy ilyen fontos dologban!

2016. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kamu volt. Teljesen életszerűtlen, hogy egy 23 éves csaj önszántából beköltözik egy részeges drogos anya meg egy 1 hetes csecsemő mellé albérletbe, és két hónapig tűri az egész napos gyereksírást, meg takarítja a kupit meg a hányást.
2016. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jelentettem, sejtettem, hogy törölni fogják, a modik látják, hogy múlt héten még ötvenes pasiként, stb kérdezett valaki...

Annyira átlátszó volt...

2016. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látszik, javíthatatlanul naiv vagyok :(

Több privát levelet is váltottunk, eszembe sem jutott volna, hogy nem valódi a kérdés.......

2016. ápr. 28. 10:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj rá a kérdezőre akkor, hiszen neked már megvan a neve. Kérdezd meg tőle privátban.
2016. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is sejtettem, hogy kamuzik. Este olvastam, de nem akartam már bejelentkezni. Erre most már nem találom a kérdést. Ennyire unatkozni...
2016. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok már neki írni, próbáltam, de nem létezik a nick...
2016. ápr. 28. 15:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem létezik, lehet, hogy letiltott... az ilyenek mind ezt csinálják.
2016. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2#sajna nem mindenkinek van csaladja vagy van olyan joban veluk..de egyebkent nekem is fake gyanus volt.:)
2016. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!