Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még, makacs koszmó?

Mit tehetnék még, makacs koszmó?

Figyelt kérdés
A babámnak nem csak a fejbőre és a füle koszmós, hanem az egész arca, álla szemöldöke, amit 2 hete dörzsölgetek babaolajjal, de nem javul. A fejére babe koszmó elleni sampont is vettünk, de az sem használ.
2016. ápr. 30. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Babaolajjal nem dörzsökgetni kell.

Fürdes előtt bekenni, addig vmi pamutsapkát adni rá mert meghűlhet miatta es 20 perc mulva lemosni(fürdetni a babát).

Én fürdes közben a puhasörtés bavakefével dörzsöltem át.

De itt irták anyukák akik lekapargatják igy neha azt is alkalmaztam csak natur szárazon.

Pár nap alatt elmult az egész.

2016. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont az csinaltam, mint az #1.

Babaolaj, 20 pecig rajta hagytam, aztan furdesnel puhasortes kefevel ledorzsiztem.

2016. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is azt csináltam,1-2 órát rajtahagyom, na de nem használ, másnapra ugyanolyan csúnya lesz. Az arcával meg nem lehet ugyanezt megcsinálni, az még csúnyább.
2016. ápr. 30. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
a babé csak megelőzés hogy ne jöjjön újra elő...a meglévő koszmót szerintem nem tünteti el legalább is nálunk nem tüntette el. Én beolajoztam, és puha fogkefével dörzsölgettem, ami meg úgy sem jött, azt lekapartam egyik este, ha jó ha nem jó, és onnantól Babé minden másnap, és többet nem jött ki
2016. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk az arcát ne kapargasd. max vizes törülközözővel átdörzsölöd.
2016. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
melyik márkájú babaolajat használtátok?
2016. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Babydream, rossmanos
2016. ápr. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!