Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent egy babakocsinál,...

Mit jelent egy babakocsinál, hogy fokozat nélkül állítható háttámla?

Figyelt kérdés
Ez hátrány? Van ilyen valakinek?
2010. ápr. 8. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak két állásban lehet használni, fekve és ülve (90fokban). Annyiban hátrány, hogy ilyen babakocsiba nem tudod a még ülni nem tudó babát beletenni, mert nem tudod félülő helyzetbe tenni a picit, amit nem mindegyik baba díjaz...
2010. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem inkább azt jelenti hogy :olyan, mint a mi Hauck kocsink, hogy egy madzaggal tudod állítani, és bárhol megállíthatod, nem csak 1-2-3-4-5 stb. állásban. Nekünk ez a fajta bevált. könnyű is állítani.
2010. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
második válaszolóval értek egyet, a fokozat nélküliség nem azt jelenti, hogy vagy minimum vagy maximum, hanem hogy nincsenek olyanok, hogy a min-max. közt mondjuk még van három állás, hanem a két érték közt BÁRHOL rögzíthető az állás, ahol neked tetszik.
2010. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, én is azt hittem csak fektethető meg ültethető, de megkérdeztem ma egy bababoltot és ők is azt mondták, amit az utolsó 2 válaszoló, köszönöm még 1*!
2010. ápr. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!