Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pénteken lesz 3 hetes a...

Pénteken lesz 3 hetes a babám, 3150 grammal született és most 3950 gramm! Naponta 7x eszik legalább, és a 100-120 grammokat megeszi minden egyes alkalommal. Csak anyatejet kap. Sokat eszik a babám? Baj is lehet belőle?

Figyelt kérdés

Az egyik éjszaka 170-t is kiszívott pihenés nélkül.

Lehet baja a sok tejcsitől?


2008. szept. 24. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A babák tudják mennyi elég nekei, ha nem lenne éhes biztos abba hagyná a szopizást. Az én babám nem evett ennyit ennyi idösen de nem hiszem hogy ez gondot jelentene. A nővéreméknél is 3hetes a baba és ott is megeszik a baba 120-at. Egy 8hetes baba anyukája.
2008. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém méricskélését 240-nél abbahagytam :-))) semmi baja nem volt tőle, csak én idegesítettem magam folyamatosan hogy sokat eszik, ő meg élt mint Marci Hevesen :-)))
2008. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azt írom le Neked, amit egy Szoptatási tanácsadótól tudtam meg: az anyatejes babák nem híznak meg, és nem probléma, ha egy héten akár 500 grammot hízik. Az én kisfiamnak volt ilyen hete, azért kerestem fel, de megnyugtatott, hogy ez egyáltalán nem probléma, sőt, természetes.

Ügyes babád van! :-)

2008. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. szept. 24. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A kisfiam majdnem 6hónapos. 3590g-al született, amit 4 hónapos korára megduplázott!!! Csak szopott, volt, hogy egy hét alatt 450g-ot hízott! A doktornéni csak annyit mondott, hogy jééééééézusom, és mosolygott. Semmi gond nem lehet az anyatejjel táplált csecsemőknél, tényleg ne aggódj. Csak arra figyelj, hogy mondjuk ne kapjon 20percenként enni, mert az hasfájást okozhat (velem történt ilyen malőr, de szerencsére leszoktunk róla 3 nap alatt).

2008. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!