Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már kiváltottátok az...

Ha már kiváltottátok az ebédet főzelékkel, akkor mennyit adtok neki egyszerre? Hány dkg? És a délelőtti étkezést ki lehet váltani csak gyümölccsel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
én üveges kaját adok.megeszik egy üveggel.ha főzöm neki akkor 1 krumlit meg 2 kisebb répát szoktam adni.délelött lehet gyümölcsöt is adni.de én délután szoktam.délelött inkább tejpépet adok.
2010. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 15-20 dkg főzeléket adok egy étkezésre, elég is szokott lenni a kislányomnak. Az üveges kaják is 190 grammosak általában, én ezt vettem irányadónak.

Délelőtt általában ő is csak gyümölcsöt eszik, ha nagyon leves, pl meggy vagy némelyik alma fajta, akkor dúsítom keksszel, ricottával.

2010. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Először gyümölcsöt adtam babámnak -- délelőtt, ez azóta is így van. Mondjuk a zöldség néha keveredik a gyümivel, h elég laktató legyen, pl sütőtök-alma, cékla-alma. Ebédre kap főzeléket, utána vagy pép, vagy tápszer. Reggeli és vacsi tápszer. Most hat hós múlt.

Az adagok kb 2-2,5 dl, üveges kajából megeszik másfelet is akár, attól függ mekkora adag.

2010. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!