Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi mosható pelus kell, és...

Mennyi mosható pelus kell, és betét kell, ha ketnaponta szeretnék mosni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 6-7 eldobhatot használok, mostanában sok a kaki, hozzataplalas miatt. Fél éves és még nem próbáltam moshatot. Aki használ, tényleg spórol? Ha méreteset vennék, sztem semmi megtakarítás nem lenne rajta. Kérem az írjon, aki tényleg ezt csinálja, és ne olyan, aki szerint főzni kell a pelust/olvastam itt ilyen tudatlant is/.

2016. máj. 4. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6-7 pelenkaval/nap en 20-at vennék belsőből. Külsőből lehet elsőre 5-öt vennék.


En 20belsot, 20kulsot vettem. Pop-in a markaja. Szettben vettem, ezért ugyanannyi külső mint belső. Lehet kapni meg papírt amit ha beleteszel es abba kakil akkor azt kiemeled, bedobod a wc-be es lehuzod, csak a maradékot kell kiobliteni belőle.


Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj, akar privátban is.

Ja es ezt 3honapos korában vettük, most májusban lesz 15honapos a fiam es meg mindig használjuk, jo a minősége, meretre állítható.

2016. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát, az én gyerekemből kiindulva simán 8-10 pelus/nappal kellene számolni.

1 napi adag a szekrényben, 1 szárad, 1 szennyesben... szóval olyan 25-30 pelus.

kicsibabára bőven jó a terta még betétnek is, később nagyobb pelusokat turbózni.

kezdetben az állítható pelusok nagyok lehetnek, így kifejezetten újszülött külsőt vennék.

és ha most állnék neki, akkor leginkább gyapjút.

2016. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

jujj, na, ennyire olvastam el :o szóval fél éves a gyerek. na, akkor állítható pelus a jó, és a terta talán annyira már nem.


én 13 hónapossal kezdtem moshatózni, nem teljeskörűen, csak spórolás céljából a tipikusan 1pisis pelusok lecserélése volt a cél (amikor csak 1-1 órát van a gyereken a pelus).

erre nekem elég volt a meglévő terta-készlet meg 1 db külsőt vettem (Bambinomio), és mellé polárból megy gyapjúból varrtam további külsőket.

2016. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a tetra is nagyon jó belsőnek, a 21 hónapossal is inkább azt használom, mert gyorsan szárad - panelban nagy előny. Ha a tetrát prefivel kombinálom, akkor akár 5 órát is kibír. Pl. ha utazunk valahová, akkor ez nagy előny. Mondjuk ezt a nadrágpelusok is bírják, de azok meg lassabban száradnak.
2016. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell méretezett, már az egyméretes jó neki. 20 db elég, ha 2 naponta mosol/kezdetnek. Aztán meglátod később mnég bővíthetsz
2016. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!