Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Edeskomeny teatol lehet?

Edeskomeny teatol lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Par napja a Mama "kedveert"adtunk a Picinek edeskomeny teat.

Utana csunyan kicsipte a kaki a feneket.

En igy vissza gondolva uy emlekszem utana lett piros,mar a majdnem verzik kategoria.azota nem kapott.

Remelem a popoja hamar rendbe jon.

Lehetett a teatol?

6 hetes a Pici


2016. máj. 5. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

1000éves bevált és hatékony modszer az édesköményes tea.

Egy darabig ne adj neki ,aztán probáld meg újra ,ha akkoris ez lessz ne adjatok neki többet.

2016. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hiába 1000 éve bevált módszer, sok babának fáj tőle a hasa. Például az édeskömény összetevőtől nem bírja sok baba azt se ha anya szoptatós teát iszik.

Ilyenről nem hallottam, hogy a fenekét kicsípné, de ha pont akkor lett piros, akkor az se kizárt. Sudocremmel kenegesd, nekünk az vált be legjobban a kicsípett popóra. Bármilyen tea meg teljesen fölösleges.

2016. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szopik, akkor nem kell tea, még a mama kedvéért sem. Annyira nem bírom az ilyen hozzáállást, hogy ha én teáztattam száz évvel ezelőtt, akkor az unokának is kell, mert csak. Nem érdekli őket, hogy ennél már jóval előrébb van a tudomány, ők ezt csinálták és kész, csinálják a mai anyukák is így.
2016. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Potlast is kap,nem csak szopizik sajnos.

Hat Anyosom pont az a fajta Mama aki mindig az orrom ala dorgoli,hogy bezzeg O igy meg ugy csinalta.parom meg hisz Neki es mar tole is hallgatom.

Nekem harmadik gyerkoc,van rutinom.szerintem nem faj a hasa,ez a hule ido kavarja meg neha es azert vannak nyugisebb napjai.

Eleve sudocremet hasznalunk de attol nem lett jobb.vettem bepanthent meg azt is dicserik.meg persze mindenkinek mas jon be.

2016. máj. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!