Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A féltestvérek, akár anyai,...

A féltestvérek, akár anyai, akár apai részről, szerethetik úgy egymást, mint az édestestvérek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen is, olyan is. Anyai reszrol van a feltesom, akit jobban szeretek mint az edeset. Mindig is jobb volt a kapcsolatunk, pedig fiuk!:)
2016. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a féltesómat, mint az édes testvéreimet.. Pedig ikertesóm is van. Lelkiismeret furdalásom van ez miatt,de sajnos ez van.
2016. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel mi együtt nőttünk fel a (fél)öcsémmel, nekem ő a rendes tesóm. A másik két féltesója nem velünk élt, velük nem olyan szoros a kapcsolata, de velük is jóban van.
2016. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk 6 hetes a felteso,apjuknal 1,5 eves.

Apjukhoz nem mehettek az elso ket honapban...csak keprol lattak a hugukat,azutan ha ott voltak sem erhettek hozza meg egy darabig,aztan olyan fel eves volt a kiscsaj mikotol az anyja minden hetvegen lelep vele a szuleihez..

Szeretik Ot is de biztosan jobban szeretik a kisocsit Nalunk.

En nem tiltom Oket,segithetnek (7-9 evesek,fiuk)foghatjak,tolhatjak a babakocsit.

Es eleve az Anyai feltesoval joval tobbet vannak altalaban az elvalt szulok gyerekei.Nalunk ez olyan mintha az edes testveruk lenne.

2016. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nálunk 12 év a korkülömbség de a világ legjobb hugicàja és imádjuk egymást. Ő most 16 én 28.
2016. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokan a barátaikat is jobvan szeretik a tesójuknál.

A testvérség a versenyre valo fejlodesben is segit(ami sokszor az élet velejároja).es sokszor indul tudatalatti féltékenységgel is mert a szülo a masikat is szereti.

De ha ugy van, egymasert adnák az életuket is, amikor már bölcsebbek lesznek.

2016. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* a sima testvérségrol irtam
2016. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* szoval vannak olyan idoszakok amikor az ember ugy erzi nem is szereti a testvérét. De igazabol az igazi testver az igazi.
2016. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom igen. Én 16 éves koromban ismertem meg a fél tesóm, nagyon jóba vagyunk. Merem állitani hogy nekük jobb a kapcsolatunk mint nekik a másik féltesómmal aki neki ugye édestesó.
2016. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Ha együtt nevelkednek, szerintem lehet is közöttük pontosan olyan kapcsolat, mint az édes testvérek között.
2016. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!