Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesen mi a jobb a Babanak?

7 hetesen mi a jobb a Babanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

7hetes babaval mennek a varosba (gyalog 20-25 perc) Anyukamhoz,rossmanba,es ruhat nezni a ket tesonak,hazafele pedig inteznem a gyerekre a csaladit es ezeket.

Kb egy delelott.

A. Masik,hogy jon a masik mama hozzank,vigyaz ra mig elvagyok.ez apa szerint jobb.mert nem kell cipelni szegeny gyereket,jobb Neki itthon.


2016. máj. 10. 04:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyi jobb. Ruhanézés meg ügyintézés lehet neki egy kicsit túlzsúfolt helyszín lenne.
2016. máj. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim imádtak sétálni, teljesen jól érezték magukat a tolt babakocsiban. De az ügyintézés már más ügy, ha a kormányablaknál várni kell egy órát, az már nem olyan jó neki. Tápszert kap? Mert akkor az etetése is kényelmesebb otthon.
2016. máj. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tapszert is kap.

Az a baj,hogy be vagyunk ide zarva(ebbe a varosreszbe).Anyumek a varosban laknak es hozzajuk sem setalhatunk be :( az ugyintezes igazabol csak jo indok lett volna,Anyu kint maradt volna Vele setalni.de nem vihetem :(

A nagyokkal is ugy besetalnek a varosba enni egy fagyit,vagy mikor Anyumeknal vannak bemenni ertuk :(

Ertem En,hogy paromnak elso gyerek es felti,de ennyire???

Mert a szmog....hat egy 4 savos utra nez az osszes ablakunk,itt is van szmog...

En pedig rosszul vagyok ettol a bezartsagtol,es Anyumeknak is rosszul esik,hogy nem megyunk be.

2016. máj. 10. 07:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem mehettek be? Amikor 7-8 hetes volt a babám olyan jól aludt babakocsiban, hogy 2 órát is kint voltunk. Szerintem simán bírná azt, hogy elsétáljatok a városba fagyizni a nagyokkal. Mostanság elég szeles az idő, legalábbis szélcsend ritkán van, ez kedvez a levegőnek, frissebb. A szmog inkább ködös időben gáz. Ha van segítséged és nem kell bevinni a babát ügyintézéshez akkor tárgytalan amit írtam, én is úgy voltam a kormányablaknál, hogy a férjem kint sétált a babával addig. Jót aludt közben. Egyébként nem voltak sokan, gondolom ha sokat kellett volna várnom akkor elindulnak haza.

1-es

2016. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mehetunk mert parom szerint azzal artok a kicsinek.nappal itthon nem sokat alszik,a kocsiban viszont pillanatok alatt bealszik.

Reggel a nagyokat visszuk ha parom nincs itthon es delutan megyunk ertuk.akkor jokat alszik,de ahogy feljovunk felebred.

Szerintem ilyen szep idoben mint amik vannak a napokban egyaltalan nem artok azzal ha setalunk egy jot.

De szerinte jobb a picinek itthon a negy fal kozott,besotetitve mert O epp ejjeles es alszik.

Nem ertem,En mindog laza mami voltam...most ez a tulzott feltes...

De jovohonapban egesz napos utra megyunk,sogornom diplomaosztojara ausztriaba..az persze nem baj.

Hat annyit nem er,hogy vitazzak,de meddig kell ennyire felteni????

2016. máj. 10. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:

A férjednek dohogj, ne nekünk! Neki szültél, tudtad milyen.


Soha nem szültem volna olyannak, aki korlátozni próbál.

(Az más, hogy a fenti programokat még segítséggel se sűríteném egy napba, ha nem muszáj. Sokkal kellemesebb a picinek is, ha egy nap csak egy helyre mentek.)

2016. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pfff. Mi az, hogy nem viheted? Akkor maradjon otthon apuka. Vagy az ő anyucija vigyázhat rá, a tied nem tologathatja egy kicsit? Menj akkor, amikor dolgozik. Ha már nem állsz ki magadért.
2016. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 hetes a kisfiam, mi minden nap sétálunk 1-2 órát. Van hogy átmegyünk anyósomekhoz akik eleg közel laknak, vagy fagyizni vagy ilyenek. A babának kell a levegő.

Nekem azt mondta a gyerekorvos hogy 3 hónapos korig ne vigyem be olyan helyre, ahol légkondi van.

2016. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!