Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tegnap volt missed ab műtétem...

Tegnap volt missed ab műtétem 7 hetesen üres petezsák miatt. A jobb petefészkemben van egy 30mm-es ciszta?

Figyelt kérdés

az orvosom azt mondta a terhességnél előfordul, és majd felszívódik. így hogy befejezték a terhességemet is felszívódik majd magától?

vagy kell bármilyen beavatkozás hozzá?

most nem próbálkozhatunk addig nem gond de ha tovább nő vagy csak nem szívódik fel illetve nem fakad ki akkor nem fogja negatívan befolyásolni a későbbi teherbeesést?

járt már valaki hasonlóan és ha igen tudna bármilyen tapasztalatot leírni, tanácsot adni?

köszönöm!



2016. febr. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

A petefészekciszta nem gond, valóban fel tud szívódni magától. DE: nekem is láttak műtét után cisztát a petefészkemen, amiről idővel kiderült, hogy nem ciszta, és még csak nem is a petefészken volt (annak ellenére, hogy többen egybehangzóan ezt állították), hanem a petevezetőben alakult ki egy súlyos gyulladás a vetélést követően.

Nem ijesztgetni akarlak, egyáltalán nem biztos, hogy nálad ez van, de azért figyelj a gyanús tünetekre: ha hasi fájdalmat, gennyes folyást, lázat tapasztalsz, akkor mindenképpen járj a végére!

2016. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

nekem a ciszta a terhesség 5.hetétől megvolt, nem a műtét után vették észre..

persze figyelek a jelekre, remélem nem lesz gond.

2016. febr. 17. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nincs gond, fel fog szívódni.
2016. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen volt műszeres befejezésem, 2 hét múlva elkezdett fájni a jobb petefészkem környéke, utána mentem kontrollra, akkor volt egy 40mm-es cisztám nekem is. Norcolutot kaptam, hogy megjöjjön a menses, következő ciklus közepén már nem volt ott a ciszta. A vérzéssel elmúlik.
2016. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, remelem nekem is elmulik majd... egyelore 36.9 az ebredesi hom szoval meg biztos megvan mert valami magasan tartja... vagy rosszul gondolom es nem ettol van?
2016. febr. 20. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!