Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen begörcsöltem a...

22 hetesen begörcsöltem a jobb oldalon a méhem . Lehet baj?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok. Éreztem már ilyet de nem rendszeres. Már 1 hónapja nem volt. Ma nagyon erősen kb sirni tudtam volna még hányingerem is lett. De elmult 2 perc utan.azóta semmi és tényleg nagyon ritkán van. Mitől lehet esetleg a magzat növekedése?
2015. aug. 19. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet én is így jártam, nekem az egész pocakom görcsölt, alul, ahol a baba van. Nagyon megijedtem, de utána rá kellett jönnöm, hogy szélgörcsök. Kb. 3 napba telt mire megfigyeltem, hogy Minden nap estefelé jelentkeznek, fel sem tudok állni, mert feszül és görcsöl az egész hasam, ha oldalt fekszem, akkor jobb. Aztán ahogy távozik a gáz lassacskán jobb lesz. Szerintem attól van ahogy rendeződnek a dolgok és egyre kevesebb hely van az emésztőszerveknek, így már nem működnek olyan zökkenőmentesen ahogy szoktak. Nem tudom neked is hasonlóak-e a tünetek. Mindenesetre nekem is borzasztóan fájdalmas és ijesztő az élmény. Előtte sosem volt ilyenem.

22 hkm

2015. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem volt olyan hogy kivantam a szensavas szorpot es sokat ittam felpuffadtam es fajt a hasam. Miutan pukiztam jobb lett. Lehet neked is a szelgorcs. Akkor voltam 18 hetes.

2015. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne pánikoljatok már be! Sajnos annyi ilyen kérdés van..

Rendben hogy az ember megijed, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni! Nem is szabad! Ha nem vagy jól pihenni kell, magnéziumot szedni, ha nem vérzel,addig nincs nagy baj!

2015. aug. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!