Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány naposan/hetesen vittétek...

Hány naposan/hetesen vittétek ki először nyári babátokat babakocsiban sétálni?

Figyelt kérdés
Augusztus közepére vagyok kiírva, elvileg egész Augusztusban 27 fok lesz az előrejelzés szerint. Ti mikor vittétek ki először és miben? A mózesben nem lesz melege?
2016. ápr. 14. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem júniusi a fiam, nagyon meleg volt mikor született. 1 hetesen vittük ki.
2016. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előrejelzésre ilyen hosszú távra nem adnék, lehet lesz az 37 fok is, ha a tavalyi nyárból indulok ki.
2016. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egy héttel előre is csak tippelnek a meteorológusok, nemhogy hónapokra előre :D amit nagyjából biztosra vehetsz az mindig a következő nap.

Kivinni levegőzni már pár naposan is lehet ha megfelelő lesz az idő, közösségbe csak 6-8 hetes kora után.

2016. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs különbség ebből a szempontból nyári vagy téli baba között mert csak máshogy kell feloltoztetni.

Én a novemberi babámat 5 naposan vittem ki.

2016. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Császáros voltam, így 5 nap után mehettünk csak haza, de 1 hetesen már vittem is sétálni.
2016. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És a mózesben vittétek a babakocsiban, vagy a hordozót raktátok a babakocsira? Nem lesz nagyon melege a mózesban? Olyan vastag anyagból van, és ha megint 40 fok lesz?
2016. ápr. 14. 13:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nyári babám van, a kocsihoz air-flow mózest vettünk.
2016. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Augusztus közepe után kicsivel született a babám, ahogy hazajöttünk, másnaptól vittük is, de már a kórházban "kizavarták" a babával levegőzni azt, aki tudott mozogni (én nem).


A hordozóban jobban megsül, mert körülöleli, átöleli az anyag, belesüpped és nem is tudod úgy pluszban árnyékolni, mint egy mózest.


Az előrejelzés pedig tényleg bullshit. Még az se jön be, amit reggel mondanak (itt esőt és borult időt ígértek, hét ágra süt a Nap).

2016. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1 hetes volt, késő tavaszi baba. (Beöltöztettük rendesen, de hiba volt, a zsák felesleges volt.)


Hordozóban volt, újszülött-szűkítővel, ami a hátát normálisan tartja ugye.

2016. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 hetes kortól javasolták. Ettől vittem ki.
2016. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!