Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zalaegerszegi anyukák 1 éves...

Zalaegerszegi anyukák 1 éves babával hova mehetnék, ahol hasonlő korú gyerekekkel ismerkedhet?

Figyelt kérdés
A babám még csak kapaszkodva jár, ezért nem tudom, hogy pl. játszóház szóba jöhet-e.

2016. máj. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden hónap első hétfőjén van baba-mama klub a landorhegyi vmk-ban öröm kör néven a könyvtárban. Mi oda szoktunk elmenni.

Emellett mi játszótérre járunk/jártunk sokat (költözőfélben vagyunk, ezért a múlt idő). De pl az űrhajós bölcsiben is hétfő esténként van játszóház.

A Bandi cicában voltunk párszor, nagyon jó, sok játék van, de ahhoz, hogy barátkozzon a gyerkőc, ahhoz nem az igazi, mert nincs meg egy állandóan odajáró kör. De őszintén megmondom, hogy mi annyira nagyon nem is kerestük a foglalkozásokat, úgyhogy lehet, hogy van ennél sokkal több is. Én ennyit is elégnek éreztem a szocializációhoz. A játszótér az úgyis, ahol a legtöbbet szabadon tud játszani más gyerekekkel, de ebben a korban még ez csak egymás mellett játszás, nem is igazi ismerkedés, annak még jóval később lesz itt az ideje. A Bóbita játszótér is nagyon jó egyébként Kertvárosban, ott totyogósként is talál játékot magának.

2016. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbáljuk a vmk-t és a bóbitát is!
2016. máj. 14. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerda délelőttönként az Apáczai ÁMK-ban is tartanak baba-mama klubot, de nekem inkább a zenebölcsi jött be (mi a Tilinkó-ra jártunk, megtalálod, ha google-ben rákeresel).

A játszóház szerintem még nem ilyen picinek való.

2016. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!