Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túl sovány a lányom?

Nem túl sovány a lányom?

Figyelt kérdés
61 cm ès 5600 gramm. Aggódok mert sokszor nem jó az ètvágya. Tápszeres baba.

2016. máj. 11. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah most töltötte a 3 hónapot
2016. máj. 11. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Az en kislanyom 12 hetesen volt 5.06 kg (3.28-cal szuletett), egyik ismerosom babaja 3.5-tel szuletett es 5 hetesen volt 5.1 kg. De neki egy heten 340 grammot hizott a babaja, pedig csak anyatejes volt.

Az en babam mindig tokeletesen hizott, kiveve a 12. hetin azt mondtak, hogy egy szinttel lejjebb van, mint kene, vigyem vissza 3 het mulva, de ne aggodjak, mert elofordul. A fejlodeseben nincsen semmi gond, nagyom azepen fejlodik, sot nagyon vidam baba, mindig hangosan nevetgel. Ameddig nem latsz a fejlodeseben lelassulast addig szeribtem nincs baj

2016. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj,teljesen jo:) vannak idoszakok mikor gyorsabban nyulnak es melle nem hiznak annyit, es van mikor alig nonek es dundibbak lesznek:) az en picurim 61 cm-hez 5300gr volt, mindenzt 5 honaposan. Es egyaltalan nem tunt vekonynak,csak nem volt michelin-baba:)
2016. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a lányom 3 hónapos volt akkor 60 cm és 5305 gramm volt:) Most akkor szted sovány volt? Amúgy neeem nem volt az :)

Jelenleg 81 cm és majd 11 kg 17 hós lesz :)

2016. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislànyom most 4 hónapos, 5500g és 63 cm. Szerintem nem vékony baba. Igaz, nem is egy vasgyúró de szép arànyos kis teste van és vidàm, nagyon figyelmes baba.
2016. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elfelejtette írni, hogy az én kislányom is tàpszerek, de 2 hete tàpszert vàltottunk gyerekorvos ajànlásàra és azóta jobb az étvàgya.
2016. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk semmi más nem vált be csak a Milumil. De nem mindig akar enni :\
2016. máj. 13. 08:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi Milumil HA startot ettünk és most Milumil pronutra pepti amit eszünk. Ez tej érzékeny babànak van, mert egy helyen nagyon ki volt szàradva az arca és mindenféle kivizsgàlàs nélkül mondta a doki, hogy valószínűleg tejallergia. Így vàltottunk erre a tàpszerre, amiből többet meg is eszik.
2016. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!