Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 18 honapos ányom csak...

Lányom 18 honapos ányom csak 10 kiló nagyon sovány mit tegyek hogy egyen hizzon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Állítólag a Béres csepp nagyon jó étvágyat csinál, érdemes lehet kipróbálni. Ártani mindenesetre nem fogsz vele.
2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2%

A keresztlányom 6 hónapos és 8,5kg!

Igaz tápszeres baba, de Én a helyedbe elvinném orvoshoz a gyereket!

Alapos labor kimutat mindent!

2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell egyből az orvoshoz futni.Több ismerősöm, sőt családtagomnál is már szúrkálták a gyereket, aztán kiderült hál' istennek, hogy semmi baja, csak ilyen alkat. Gondolj csak bele, felnőtteknél is van kisebb-nagyobb, vékonyabb-kövérebb.

A védőnővel, vagy a gyerekorvossal ,ár beszéltél a problémádról. Az orvos mindent rendben talált? Gondolom, Ő is látta a kislányod súlyát és magasságát, ha aggódna miatta, már továbbküldött volna.

A Béres csepp jó lehet, de 10 kg alatt nem szabad adni!

Azt sem írtad, hogy Ti a szülei, milyen alkatúak vagytok.

Nekem a lányom 1 évesen 7 cm volt, a nővéremé 81 most akkor melyik volt a "nem megfelelő" méretű baba?

2011. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok 73 cm :-)
2011. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, gondolom gyermekorvosod rendszeresen látja. Nem minden baba eszik éjjel-nappal, illetve nem minden baba puffancs. Az én 2 éves "nagyfiam" 11,4 kg, míg 6 hónapos Anyatejes öcsikéje 8,1 kg.

Egyébként Béres cseppet én is adok a nagynak, ugyan étvágyat nem csinál, de még nem volt beteg sohasem.

Mi felnőttek sem vagyunk egyformák és ettől szép a világ...

2011. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani főzz neki ebédre olyanokat amit szeret. Reggelinek péksütemény, vacsorára is mehet az ebédre adott főtt étel. (fő étkezések között gyümölcs, joghurt, gyümölcs-túróval)
2011. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekünk a multikid segített, csinált egy kis étvágyat a fiamnak. - ő ezért volt soványka

Viszont az unokaöcsém hiába evett, nagyon sovány volt. Mint kiderült, bélférge volt. Neki az hozta ki, hogy sok hagymát evett egymást követő napokon és a pelusba egyszer csak előkerült egy jókora féreg. Kapott gyógyszert egy pár hét múlva látványosan hízni kezdett.

2011. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 18 hónapos, 85 cm és 11,5 kg. Ő magasnak számít, de ne tűnik soványnak.

Eszerint a táblázat szerint sem sovány 10 kg-osan:

[link]

2011. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van, 20 hónapos 88 cm és 10,5 kg. De nem sovány, az orvosunk szerint sem. Nem kell egy ekkora babának feltétlenül hurkásnak lennie. Ne aggódj, ez teljesen normális súly!
2011. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Péksütemény???

Inkább normális étel nem?

Na mindegy, Én biztos nem tömném a 1,5 éves gyerekem péksüteménnyel!

Sok vitamin gyümölcsből, zöldségből!!!

2011. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!