Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. FONTOS! Megfázás,...

S. O. S. FONTOS! Megfázás, nátha esetén 10 hónapos babának mit lehet adni?!

Figyelt kérdés

Este lefekvéskor semmi baja nem volt, de 10 körül felébredt, prüszkölt, tele volt az orra. Most megint. Tiszta nátha szegény, prüszköl, tüsszög, kicsit köhög.

MIT ADHATOK NEKI? Hársfa teát lehet ekkora babának? Hideg párásítót bekapcsoltam, Baby luff balzsammal bekentem. Még mit tehetek?


Nagyon köszönöm!!


2010. ápr. 8. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem még a tengervizes orrcseppet ajánlotta anno az orvos és a gyakori orrszívást, ha sűrű a váladék az orrában akkor még a nasivin orrcseppet ajánlom orrszívás előtt kb.5-10 perccel mert- az nekünk legalább is- nagyon jól feloldotta a váladékot és jól kitudtam szívatni az orrát!

A hársfateáról nem tudok biztosat, de szerintem lehet adni neki, de a legjobb ha megkérdezed a védőnődet!

2010. ápr. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) jajj az orr spray és az orrszívás az rémálom, nem bírja a kicsi, ki nem állhatja :(
2010. ápr. 9. 05:55
 3/4 A kérdező kommentje:
jah, napi 8-10 csepp Cebiont kap folyamatosan+multi :( Pont a fogzás miatt :( De ezek szerint hiába
2010. ápr. 9. 06:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Sinupret. Az nálunk be szokott jönni.
2010. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!