Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondot okoz az anyatejes...

Gondot okoz az anyatejes babának ha egyik nap tápszert kap?

Figyelt kérdés
Anyukám vigyázna rá kb. 8 órát, megzavarom az emésztését ha 4-5 szopi helyett tápszert kap? Így is hasfájós sajnos... 3 hetes
2016. máj. 12. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy el sem fogadja.
2016. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy az első ìrja..

Miért nem fejsz neki?

2016. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Igen okozhat gondot. Plusz neked sem lesz túl kényelmes.


Fejjél neki,hamàr ìgy kell vmit megoldani,akkor inkàbb ez a jobb dolog.

2016. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mikor hazahoztam a kórházból, nagyon nehezen ment a szoptatás, akkor volt hogy adtam neki tápszert is, akkor simán benyomta. Azóta eltelt pár hét, lehet hogy most már nem fogadná el? A fejést azért nem akartam, mert pont beállt a kereslet-kínálat és nem akartam hogy több tejet termeljek és emiatt akkor mostantól mindig fejnem kelljen ha nem akarom hogy "bedurranjon" a mellem. Illetve nem tudom meg lehet-e azt csinálni, hogy egy-egy etetés után csak 20-20ml fejek, ezeket összeöntöm és mondjuk 120ml fagyasztok egy adagban? Nem baj h fagyasztás elott X órát áll a hűtőben?
2016. máj. 12. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

eltelt pár hét... 3 hete született.


Egyáltalán nem kellett volna a tápszer.

2016. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem vegyes taplalasu volt 3 hos koraig. hol ezt kapott ghol azt. semmi gondot nem okozott. ha nalatok is volt mar ilyen es nem volt gond szerintem ezutan sem lesz. persze ha tudsz fejd ossze neki.
2016. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos annyira fontos elmenni 8 órára?
2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Nekem 2 hetes a lányom, és tápszert is kap a tej mellé. 8 napos volt, mikor nekem is el kellett mennem pár órára, addig az apjával volt. Nem voltam benne biztos, hogy le tudok -e fejni neki elég tejet, így jött szóba a tápszer.

Nem okozol vele gondot, nyugi, de előtte azért próbáld ki, elfogadja - e egyáltalán!

2016. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

És abban a 8 órában tudsz majd fejni? Mert rögtön oda lesz a "kínálatod".

Egyébként 3 hét alatt még be se állhat, hisz most jön majd még az első növ.ugrás...


Gyűjtheted apránként, de max.24 órát és frisset nem önthetsz rá a már lehűltre.

2016. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Hiaba allt be a kereslet-kinalat,4 hetesen van egy novekedesugras es oda lesz az egesz. Ha nincs mas megoldas akkor tapszer. Nem az ordogtol valo dolog az sem.
2016. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!