Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlag mennyi idősen tudják a...

Átlag mennyi idősen tudják a babák hason fekve egyik oldalról a másikra fordítani a buksijukat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az átlagot nem nagyon tudom megmondani,de nekem a kisfiam 10napos korában megtudta csinálni,a doki nénije is csodálkozott rajta,h milyen ügyes baba,szóval ebból gondolva késöbb szokták csak!:)

2010. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém egy hetesen emelgette a buksiját, két hetesen már átfordította.
2010. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak a fejüket,már 2-3 hetesen.Hasról-hátra fordulni már 3-6 hónaposan,ez baba függő,ahogy minden más mozgás is.
2010. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém ezt pár naposan, max egy hetesen már csinálta.
2010. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én az én Kiscsajszim már a kórházban átfordította a fejét az egyik oldalról a másikra!ez gyerek függő
2010. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, gyerekfüggő. A kórházban még nem, de itthon, 4 naposan már hasra tettük, és azonnal át is fordította a fejét. B.
2010. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én csajom is átfordította már a kórházban, de ő jó nagy baba volt nem olyan kis törékeny újszülött méret:)

A fiam picike volt mikor született és csak 2 hetesen tudta átfordítani, és még 2-3 hósan is tartani kellett neki a fejét mikor emeltük, mert ingott neki mindenfelé:) De nem volt semmi baja mozgásszervileg, szóval mindkettő véglet normális szerintem.

2010. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a fiam is átfordította 5 naposan. ez attól függ, h mennyire erős, nincs átlag.
2010. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a csakszikám már a kórházban átfordította!erös kiscsaj pedig 2480kgval és 48cmrel született!változó
2010. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!