Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb turmixgép,...

Melyik a legjobb turmixgép, ami normálisan pépesíti a babának a gyümölcsöt, zöldséget?

Figyelt kérdés

A botmixer semmit nem ér, ugyan olyan darabos az alma ...

Szóval ha megosztanátok velem, melyik a legjobb ☺


2016. máj. 14. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Almához üveg almareszelő, de komolyan!

Egyébként nem jó, ha teljesen homogén a pép.

2016. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bella169 ***** válasza:
78%

Én smoothie makert használok. Teljesen megvagyok elégedve vele.

Bármiből homogén pépet csinál.

Az én kislányom egyenlőre csak így eszik meg bármit is. 9 hós lesz. Néha rápróbálok, hogy ne legyen annyira homogén de fulldoklik tőle.

2016. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van és imádom!!!!!!


Amúgy az almareszelő tényleg szupi ;)

[link]

2016. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy philips botmixerem vany mindent teljesen le tudok pèpesíteni vele.
2016. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Probaltam mar az almat uvegreszelon es meg ugy is fuldoklott a lanyom a daraboktol. Sajnos nem tudok vele majdem folyos allagot elerni.

Botmixerrel abszolut nem megy. A smoothie mixer erdekel.

2016. máj. 14. 22:15
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet használtunk (de bármelyik aprito olyanra osszepépesiti, hogy bhomogén legyen)

2016. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hulyeséget linkeltem :D

na ilyenunk van


[link]


de lényegében ugyanazt tudja mindketto (párol, pépesit, gyors..kikapcsol magátol stb.)

2016. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
En zanussi botmixert hasznalok. Magasfalu edenybe mindent teljesen darabkamentesre csinal!:)
2016. máj. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

philips hr2161/40 nagyon szeretem, a jobb kezem..a mindennapokon a kisebb fejet hasznalom (folyadek nelkul is siman ledaralja az almat) a kremlevesekhez a turmixot...

a kisebb kb 2,5-3 dleset...bele dobtam a parolt zoldseget hust.es nem.volt amit ne daralt volna le...nagyon ritkan kellett folyadekot onteni hozza...a botmixerek nekem kinszenvedes de mondjuk abbol eleg olcso kategoriasom van, egy dragabb biztos jobban birja de ahhoz akkor is kell kulon edeny,.folyadek stb.


mikrobot.hu/shop/haztartasi-gepek/turmixgep-philips-hr-216140/

2016. máj. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Ez a Philips turmixgep jol hangzik. Ha jol ertem ebbe pl beleteszem az almat a kortet, vagy a fott hust krumlpival es tokeletesen pepesiti?

Nem lenne rossz valami hasonlo.

Tulajdonkeppen az en botmixerem is gagyi, asszem Orion, nehezebb dolgokkal mar nem birkozik meg 😕

2016. máj. 15. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!