Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb turmixgép,...

Melyik a legjobb turmixgép, ami normálisan pépesíti a babának a gyümölcsöt, zöldséget?

Figyelt kérdés

A botmixer semmit nem ér, ugyan olyan darabos az alma ...

Szóval ha megosztanátok velem, melyik a legjobb ☺


2016. máj. 14. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én mindegyik gyerekemnek üveg alamreszelőn reszeltem az almát és teljesen pépes lett, egyáltalán nem volt darabos.

A többi kajához meg botmixert használtam, a turmix az csak apróra vágta és kidobálta a turmix oldalára a cuccot, kb semmit nem ért.

2016. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem tudom miért lettem lepontozva....de a babycook nagyon jo találmány. nem kell kulon edényben párolni 1 almat...vagy egy 1 répát..és ez tényleg a gozben párolodik, nempedig a vizben fonek meg a zoldségek, gyumolcsok..amiben nyomokban marad vitamin... ráadásul, egy mozdulat és már le is van turmixolva...
2016. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

en is le lettem pontzva de mindegy...kerdezo igen, jol erted a daralo resze nem csap ki semmit a szelere hiaba irja itt.valaki, mint irtam a nagy turmixhoz, a litereshez kremleveseket keszitek amihez ugye van folyadek tehat azt sem csapja ki a szelere...a kis daralo fej korulbelul 2,5-3 dl, ket adag szokott kijonni belole...elotte ugye megparolom a zoldseget tehat alapbol nem igenyel plusz folyadekot mert a parolt zoldseg eleg vizes....de ha megis szaraz akkor tettem bele.egy kanallal a fozo levebol a zoldsegnek, es gond nelkul ledaralta...almat - ha ledus alma - szinten folyadek nelkul daral...fott zabot szoktam krotevel osszedaralni. ehhez sem kell plusz folyadek...akkor lecsot, rizsea hust (na ehhez tettem egy kanallal a husi fozolevebol) paradicsomos spagettit (itt eleg volt a paradicsomos szosz folyadeknak) is daraltam vele.


aztan ezzel keszitettem zsemlemorzsat, daralt kekszet tortahoz, sot még orolt zabot is, mert hogy eleve daralorol beszelunj, a szaraz anyagot ia szuperul viszi. konnyu tisztantartani, a fejeket konnyu elmosni, tenyleg csak ajanlani.tudom. habarviszonyitani nem tudok, mert eletemben nem hasznaltam mast, es szerintem igy hogy ratalaltam erre, nem is nagyin fogok ;-)

2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja 9es voltam
2016. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszonom 9-es, meggyoztel, ezt fogom megvasarolni 😊

Aki meg lepontoz, annak nem volt gyerekszobaja es itt eli ki magat.

2016. máj. 15. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!