Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert az ures zsemle meg...

Miert az ures zsemle meg kenyerfelek a legfinomabb etel a babanak? Es mi ilyenkor a teendo amikor azt eszi a legszovesebben es mindennel?

Figyelt kérdés
Mindent szivesebben eszik ha kap hozza kenyeret, csipegetnivalot.
2016. máj. 16. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt a lanyom is 8-12 hos kora kozt....en nem tiltottam neki, kezebe adtam es ugy ugysem tud sokat enni belole mert fel ora mig egy falatot leszopogat lerag....aztan egy evesen elkezdte enni kapni amit en eszek (lecsos spagettit rizseshust fozelekekt es rogton nem erdekelte mar annyira a zsomle. Hamar el is hagytuk az ebed mellol. Azert ker mindenhez azt mert gondolom nem fuszerezel neki még (ami egyaltalan nem is baj) a zsomle viszont sos es edes egyszerre, nagyon izgalmas neki.. Ha zavar suss neki hazilag :) de mondom ki fogja noni amit jonnek az izgalmak a felnott etelekkel
2016. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos kislányom is legszívesebben mindig a kenyeret, kiflit enné. Szerintem egész nap ellenne kenyérféléken. A főzelékeket stb. amiket készítek neki, nem eszi meg sajnos, csak nagy ritkán. Gyümölcsöt se szereti. Anyatejet szívesen szopizik még mindig, de a másik fő kedvence a kenyér.
2016. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mennyit adtok nekik egy nap?
2016. máj. 17. 07:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk 1 egész kiflit, csak több részletben, nem egyszerre eszi meg.
2016. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok fel zsomle/nap
2016. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!