Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának a melegben...

Anyatejes babának a melegben ha vizet adunk szomjoltásra, nem fog leszokni a szoptatásról?

Figyelt kérdés
A védőnő javasolta, hogy nyáron lehet adni forralt vagy babavizet. Kicsit félek tőle, ha cumisüvegből kap vizet, nem lesz e gond a szoptatással. Támadó válaszokat nem kérek. Első babás anyuka vagyok.
2016. máj. 19. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
nem kell neki vizet adni amig kizarolagosan szoptatod. a lanyon juliusban szuletett 40 fokban....el sem fogadta a vizet egyebkent...fel eves volt mikor eloszor kapott...
2016. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell neki víz. Javaslom az lll.hu -t, és sajnos a védőnő mellőzésért, mert nem támogatja a szoptatást kellőképp.
2016. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

te mióta vizet iszol, leszoktál az ételről? :)

vízzel nem lakik jól, csak a szomjat oltja. cumizavar se lesz a víztől (az attól lesz, hogy a cumiból gyorsan jön a tej). annak örülj, ha iszik egy kortyot, hidd el, nincs olyan baba akinek a víz jobban ízlene mint a tej :)

2016. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld kéz.
2016. máj. 19. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Juniusban szuletett a kisfiam a legmelegebbe. 10 honaposan kapott eloszor vizet akkor is max 2 kortyot ivott.

A vedono a piacon vette a diplomajat ?

2016. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem fog leszokni a szopásról, de ha ennyire tartasz tőle, akkor itasd pohárból. De az is előfordulhat, hogy nem fogadja el a vizet.
2016. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bella169 ***** válasza:
79%

Nem muszáj cumisüvegből adni ha félsz a cumizavartól.

Adhatod kanállal, vagy pohárból.

Attól ha nagy melegben megkínálod vízzel nem fog se le szokni a szopiról, se literszám vizet inni. Megiszik 1-2 kortynyit és kész.

Rendben van a szoptatás támogatás, meg hogy az anyatej szomjoltó is, meg a igény szerinti szoptatás is, de azért 10-20 percenként mellre tenni mert szomjas szerintem már nem a jó kategória.

2016. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Én pohárból adtam neki, ivott is pár kortyokat mindig-nekem ezt már a kórházban az ottani védőnő mondta és mutatta meg.
2016. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy szokik le. A nagy melegben neked a tömény cukor hobb vagy a víz? Nyilvan a víz. Nyugodtan adj neki.
2016. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatej eleje pont azért híg, hogy szomjat oltson. Erre találta ki a természet.
2016. máj. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!