Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának a melegben...

Anyatejes babának a melegben ha vizet adunk szomjoltásra, nem fog leszokni a szoptatásról?

Figyelt kérdés
A védőnő javasolta, hogy nyáron lehet adni forralt vagy babavizet. Kicsit félek tőle, ha cumisüvegből kap vizet, nem lesz e gond a szoptatással. Támadó válaszokat nem kérek. Első babás anyuka vagyok.
2016. máj. 19. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
7: gondolom nem szoptattal nagy melegben...nem kellett 20 percenkent mellre tennem. 2-3 orankent szoptattam a 3. hettol (40 fok) ha kerte volna adtam.volna surubben de nem kerte...en sem iszom 40 fokba sem fel orankent nem vagyok teve....a lanyom meg aludt joforman szopik kozott
2016. máj. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Nagy melegben nyugodtan kínáld vízzel, ha elfogadja, akkor igényli. Hiába írják, h az anyatej szomjoltó, igyanak ők édes, zsíros, meleg tejet nagy melegben. (még ha az előtej nem annyira zsíros, akkor is)


Az én babám nem szereti a vizet, de csecsemőkorában, júliusban igenis megitta és jólesett neki.


Nem kell félni, h nem fogja elfogadni a cicit, a baba okos, megszokja hamar, h az étel ciciből jön, a víz meg cumiból.

2016. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!