Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves, sok folyadékot ivó...

1 éves, sok folyadékot ivó babátoknál melyik pelus vált be éjszakára?

Figyelt kérdés
Eddig pampers active baby-t használtunk (használunk most is),de ez már a 3.alkalom,hogy reggelre nyakig pisis a fiam. Este megiszik 3 deci kakaót és alvás,éjszaka nem ébred,mégis baleset történik. Eddig semmi gond nem volt ezzel a pelussal,de most...
2013. okt. 22. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Libero,vagy Aldi sajátmárkása a Mylove.A Penny sajátmárkása is bír,csak nagyon merev,merevebb mint régen a Libero.
2013. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak a Libero bírta, pedig kipróbáltam többfélét is...
2013. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem próbálsz meg rá 1 számmal nagyobb pelust adni?Lehet,hogy az használna. A pampers az egyik legjobb pelus,szerintem.

Mi Dada-t és a Rossmannost használjuk. Kisfiam 10 kiló de már 5 méretűt adok rá, ugyanebből az okból, mint ami nálatok van. Bár belegondolva, ha már kakaót iszik,akkor már valószínűleg 5-t hord.

2013. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Mi is Pamperst használtunk,az én kislányom is tiszta pisi volt minden reggelre.Váltottunk Liberora,azóta nincs ilyen problémánk.
2013. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt tényleg jó a méret? Mert nálunk is volt ilyen, és vettem nagyobbat, sőt, nagyobb bodyt!!! és akkor már nem volt baleset. Pampers Active Babyt használtunk régebben, most Aldi sajátmárkás pelust használunk, szuper...árban is :)
2013. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

mi rossmannos-t (4est) használtunk ennyi idősen, de átváltottunk a mülleres beauty babyre. ebből a 4-es nagyobb egy kicsit (9-18kg-ig)

fürdéstől reggelig van rajta ugyanaz a pelus, vagy mielőtt lefekteted, tisztát adsz rá?

milyen folyadékot iszik a kisfiad napközben, délután? mert ugye a tea és bizonyos alapanyagok (bodza, csipkebogyó..) enyhe vízhajtó hatásúak.

mivel az én fiam is "kacsa", ezért én úgy csinálom, hogy fürdés utáni pelust lecserélem, mielőtt lefekszem aludni én is. így is 10 órát van rajta éjszaka és bőven dudoros reggelre a pelus:)

viszont baleset nem volt ezekkel a pelenkákkal. a liberóval sajnos volt..

2013. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Kislányom 14 hónapos elmúlt, de elég régóta a Liberot használjuk. Amikor még a Pamperst használtuk, akkor elég sokszor átpisilve ébredt, de a Liberoval elég ritkán fordul ilyen elő.
2013. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat,tapasztalatokat. Jelenleg 4+os pelust használunk,lehet,hogy tényleg ez a baj? 10 kg-s a gyerek,az 5-ös nem lenne nagy? A liberotól kicsit félek,mert egyrészt drágább is,másrészt még olyan 4 hónapos kora körül vettünk egy csomaggal és akkor (még csak anyatejes volt) 3 óra után volt ugyanez a nyakig pisis jelenség. Fürdés után tisztát kap (7-negyed8körül),utána vacsi és 8-fél9kor már alvás. Addig nem is pisil szinte. Egyébként vizet iszik csak,semmi ízeset nem fogad el (nem mintha baj lenne),csak a kakaót. Mindenesetre ki fogom próbálni az összeset,amit felsoroltatok,mert ez így nem járja,hogy minden reggel nedvesen ébred :( az aldis pelus mennyibe kerül? Nem silány a minősége,mármint a puhaságra gondolok?!
2013. okt. 22. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az Aldis teljesen jó én Pampers Active Babyt használtam előtte és mindkettővel elégedett vagyok. 5-öst használunk, ha jól emlékszem 2400-2600 ft körül van, és ebben 44 db van, szóval olcsóbb mint a Pampers...
2013. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

11 kilós 1 évesem van, nagyon sokat iszik, éjjel is tápszert kap még. Nappal sűrűn cserélem a 4+ os dm babylove pelust, éjjelre pedig 5+ os dm babylove pelust kap.

Vegyél nagyobb méretet, simán még a 6-ost is megpróbálhatod, szerintem nem lősz vele mellé.

2013. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!