Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet használtok...

Milyen naptejet használtok babátoknál, ami kevés káros anyagot tartalmaz? Dm-ben lehet jót venni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 07:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én a fizikai fényvédőt a gyereken használom, aki most másfél éves. Mint írtam, tavaly Uriage, idén Bioderma a választás.


Magamra kémiait használok, mert az én bőröm bírja (lehet a gyereké is bírná egyébként), másrészt a fizikai hagy egy vékony réteget a bőrön, ami engem zavar.

Most magamnak ezt vettem, arcra és testre is ezt tervezem használni:

[link]

2016. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm h leírtad. A szórófej miatt döntöttél idén a bioderma mellett?ez is kapható patikában?
2016. máj. 24. 17:08
 13/15 A kérdező kommentje:
ami linket küldtél azt nem a gyereknek vetted?
2016. máj. 24. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Amit a 11-es válaszban küldtem, az gyerekeknek való kémiai fényvédő, de magamnak vettem. Természetesen gyerekek is használhatják, de sok helyen az olvasható, hogy 1-2 éves kor alatt nem ajánlott a kémiai fényvédő.

A fiamnak inkább fizikai fényvédőt vettem, azt, amit a 10-es válaszban írtam.


Azért döntöttem idén a Bioderma mellett, mert szórófejes, és mert az egyik webáruházban épp akciós volt (bár az uriage-nál is van olyan akció több helyen, hogy 2 termék esetén a 2. féláron van). Itt akciós a Bioderma:

[link]

2016. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak egy terméke van a biodermának, ami a gyerekeknek való :)
2016. máj. 24. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!