Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szinte egyedül nevelem a...

Szinte egyedül nevelem a kislányomat mert az apja egész nap dolgozik és mindig engem lát a kislányom aki 7 honapos. Ha le akarok lépni nem lehet, mert egyböl sir. Ez mindig igy lesz?

Figyelt kérdés
Sehova nem tudok menni nélküle még 10 percre sem.Senkire nem is tudom hagyni,mert nincs nagyszülö a közelben,Ez már soha nem fog megváltozni?Mindig ilyen anyás lesz?Korlátozottak a lehetöségeim.Mindig egyedül vagyok vele,nincs senki a közelbe
2010. ápr. 10. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetne az apukával beszélni?Áthelyezés,más munkakör,stb,hogy a családjával is legyen már....

Hiszen egy család apából és anyából áll.Pénzt is kell keresni ez oké,de nem a család rovására.Még ilyenkor hétvégén se segít az apuka?Vasárnap is dolgozik?

Nagyon rossz lehet így neked egyedül.A gyereknek is biztos hiányzik valaki más társasága is,ha ennyire nem megoldható az apuka,akkor menjetek társaságba játszótérre,más anyukákhoz,hogy tanulja és ismerkedjen a társaságokkal a pici.


Jaj ilyenkor áldom az eget,hogy az én párom segít és elmegy ő a gyerekeimmel játszótérre,vásárolni,sétálni,csinálnak kizárólag apás programokat.

2010. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak a hétvége van,de nekem is itt kell lennem,mert egyfolytában keres.Hát talán majd változik a helyzet.Uj városba költöztünk,nm ismerünk senkit.de azért köszi
2010. ápr. 10. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 2 éves koráig így lesz. legalábbis a fiam most jutott el oda, h nem kell, h mindig látótávolságban legyek. a szitu detto mint nálatok, azzal a különbséggel, h a szombat a páromnak tuti meló, ha külföldön melózik, akkor hetekig nincs itthon.
2010. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk. Wc-re nem tudok nyugodtan elmenni, folyton hiszti:-) Azért mosolygok, mert már bele törődtem, ezt is vállaltam a férjemmel amikor várandós lettem. A férjem rengeteget melózik, azért, hogy jól éljünk. Hétvégén vagyunk együtt, akkor is kímélem, mert hulla fáradt és muszáj aludnia. Hamarosan megyünk párnapra Zalakarosra alig várom:-) Végre egy család leszünk 4 napig:-)) Reggeltől-estig együtt leszünk:-)
2010. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez pont az az időszaka a babádnak amikor amúgy is ragaszkodósabbak lesznek.


A nagy átlagra értem. Nálunk pl. ez kimaradt de most meg ( a fiam 2 éves múlt) olyan félős lett, meg ha nem lát, már üvölt...hogy azt kívánom bár inkább csecsemőkorában esett volna át ezen.

Egyébként én férjem is kanyarba van itthon kb. nála nem is maradnak el a gyerekek (természetesen hiszen alig látják) és mi is új városba költöztünk. Sajnos ez van, ezt vállaltam. Nekem már most 2 gyerkőc van de januártól megyek vissza dolgozni (mert muszáj) és legalább felnőtt emberekkel is beszélek majd néhány szót naponta.

2010. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet ill én egyedül nevelem. 2 éves múlt de a homokozóba is ott kell üljek mellette. Nem aggódom mert nagyon gyorsan felnő és hiányozni fog hogy odabújjon megöleljen.
2010. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!