Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a trükkje ennek a Tommee...

Mi a trükkje ennek a Tommee Tippee itatópohárnak? Valakinek van ilyen?

Figyelt kérdés

Akárhonnan indítva csavarom rá a tetejét, sose ott szorul rá, ahol kéne. Az itatócsőr feszt nem előre, hanem a fül felé néz.

Totál hülyének érzem miatta, de már odaadtam 2 kisgyerekes ismerősömnek, de nekik se sikerült, sőt a mérnők apósomnak se. Azt gondolnám, kifogtam egy selejtet, de a csomagolásban még jó irányban volt.

[link]



#itatópohár #Tommee_Tippee
2016. máj. 23. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekunk pont ugyanilyen van,de ra lehet tekerni.Nem lehet h letort egy darabka??Vidd vissza es kerd meg szerintem a boltban h segitsenek,ha vmi baj van vele akkor ott tuti rajonnek :) de amugy jo valasztas,a kislanyom imadja ;)
2016. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos ezt pont nem bababoltban, hanem a Tescoból vettük, így nagyon nincs hova vinni.

Átvizslatom azért nincs-e nyoma annak hogy letört volna valami belőle.

2016. máj. 24. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!