Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek olyan babája...

Volt valakinek olyan babája aki evés után két órával elkezdett sírni, szinte visítva?

Figyelt kérdés
Már többször irtam nektek ide baba hasfájásával kapcsolatban!15 hetes a babóm és még mindíg küszködünk!!Már mindent kipróbáltunk colief,angol víz,espumisan,infacol,pre ill. probiotikumokat és semmi orvosnál is jártunk ő a laktózra gyanakodott ezért kaptuk a colief cseppet,de semmi!Allergiás tünetei nincsenek,se ekcéma se csalánkiütés csak sok büfi és sok puki!!Volt már valaki így?Alig alszik nappal valamit 2órát egész nap éjszaka alszik de akkor is sokszor felsír
2016. máj. 13. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha sokat vannak ébren akkor is tudnak ordítani. Az enyém sokat sírt visítva, hasfájós is volt de furcsa módon a nagy ordításokat mindig hosszabb ébrenléti idő előzte meg. Viszont pont a hasfájás miatt alig tudtam elaltatni.

Pregomin vált be nekünk de másfél hónap kellett hozzá! Tejallergia a gyanú nála de neki sem volt ekcémája. Csak ugye hasfájás 6 hónaposan eléggé gyanús, hogy ott van valami baj..


Anyatejes vagy tápszeres? Ha szoptatsz eszel tejterméket?

2016. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom alapján,majd kinövi.nálunk nagyon bejött ha úgy raktuk a vállunkra,hogy az a pocakját nyomja.na meg persze valamit enyhített amikor rajtam lógott a nandu kendőben☺
2016. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Refluxnak is lehet ilyen tünete.

Nem csuklik vagy köhécsel gyakran?

Csendes reflux nem jár látványos bukással, de a visszacsorgó sav marhatja a torkát, gyomorszáját, sokszor tévesztik a hasfájással.

2016. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tápszeres kisbaba!Beba pro 1es tápszert eszik napi 5x150ml!Másfél óra ébrenlét után dörzsöli a kis szemét,ásítozik lerakom és szépen el is alszik de fél óra mulva sír,csak úgy potyognak a könnyei szegénynek!Büfiztetem evés közben is és büfizik is!MAM os az üvegünk!Babavizet és néha kamillateát kap inni!A Mecsek Baby tea csak rontott a helyzeten!Bukni nem szokott talán hetente 1szer csak a függőleges testhelyzet jó neki a kendőt és a hasonalvást nem szereti!
2016. máj. 13. 13:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg másfajta tápszer?
2016. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez eddig a 4.fajta!Sajnos a gyerekorvosunk nem valami szuper!Mindig azt szajkózza hogy majd kinövi!!Meg hogy beleestem a szülés utáni depresszióba!!Van már egy 12éves fiam és egy 7éves kislányom is a pici melett!Azért talán csak tudom hogy egy 3,5hós babának nem 2órát kell aludnia nappal!!Próbáltuk a sötétített szobát teljes csendben,halk zenével nem igen vagyunk pontos napirendre csak a reggeli kelés és az esti pancsi és a rituálé a fix ha sétálni megyünk az is mindíg délután akkor is ugyan ez a helyzet!Az a baj hogy itt a környékünkön ha nem tömöd meg a dokik zsebét akkor le vagyunk.......!!Nem sajnálom tőle hisz a gyerekemről van szó,de azért nem vagyunk elszálva anyagilag 3gyermek melett
2016. máj. 13. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Másik gyermekorvos?szabadon választható elvileg.Nem tudom hol laktok,ott hogy van,de mi se a saját városkánkba járunk,mert amikor a fiam született a helybéliek nem voltak szimpik
2016. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bácsbokodon lakunk!Nem a helyi orvoshoz hordom őket,hanem Bajára!De keresni fogok egy másikat,aki alaposabb!Sajnálom szegénykémet:(
2016. máj. 13. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, a babám orvosa is állandóan ezt mondta. 6 hónaposan végre foglalkozott vele így írta fel a Pregomint és így 7,5 hónaposan múlt el a hasfájása.

Ha visszamehetnék időben úgy 3-4 hónapos koráig, egyenesen magángasztroenterológus felé menne az utunk. Szerintem jobban jártok. Mert lehet elmúlik a hasfájás egyik napról a másikra de mi van akkor ha nem?

Különben a külsőleg bevitt laktáz csepp se olyan mintha eleve laktózmentes lenne a kajája, ha meg aztán a tejfehérjét nem bírja sokat nem segít..

2016. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már a tejfehérjére,de semmi tünete nincs!!A laktáz cseppel csak annyit értem el hogy nem görcsöl de olyan mintha mindíg éhes lenne!Kb.havonta 1 szer megjelenik nála zöld bűzös kaki akkor egy két nap elteltével tünet mentes,de a harmadik nap minden kezdődik előröl és nem változtatok semmin!Mikor elvittem a kakis pelust a dokihoz az volt a válasza hogy sokat eszik próbáltam ráhallgatni de ha nem kapja meg az adagját akkor nagy üvöltés a vége!Nem szoktam percre pontossan betartani a 3órát!Azt szoktam csinálni hogy ha már hallom hogy kezdi kérni a kajcsit akkor már adom is hiába van még éppen 15perc a három óráig mert arra is gondoltam már hogy hirtelen eszik és megüli a pici gyomrát,de ez sem segít! Tegnap a párommal kerestünk egy maszek ultrahangost és jöv.hét. hétvégén már vihetjük is!Az lát elég sok mindent!
2016. máj. 14. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!