Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 11 hónapos a kisfiam....

Lassan 11 hónapos a kisfiam. Kb 10kg. Kúszik mint a villám. Pakolni szeret. Ül magától. Előszor hanyattfekvésből ült fel mostmár négykézlábról visszaül, néha hintázik. Párszor feltérdelt. Nem áll még fel. Lehetséges, hogy csak nem bírja még el magát?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Ezt te tudod,innen làtatlanból nem tudjuk megìtélni az izomzatàt.

Lehet,hogy nem bìrja el a súlyàt,de az is lehet,hogy csak lassabban megy neki a felàllàs.


Kisfiam 10 hónaposan màr jàrt,szerintem akkor olyan 12-13 kg volt.

2016. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mászni se mászik? Védőnő mit mond? 11 hónapos a kislányom és hónapok óta mászik, feláll, lépeget a bútorok mellett, most már kapaszkodás nélkül is meg tud állni. Én a helyedben biztos megnézetném valakivel.
2016. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol alszik? Na nekünk is ez volt. Képzeld velünk aludt, a kisagy disznek volt mellettünk ugy h le volt szedve az egyik oldala. Kb. 11honaposan teljesen leraktuk a legalsó szintre az agyat, es betettük oda h jatszon alvás elott. Nagyon elvezte es amire nem is számítottunk rögtön fel húzta magat.


Tehát az volt a baj h nem tudta hol felhúzni magat, mert székek sem nagyon vannak csak magas bárszékek. Kis asztalunk sincsen. Na egy hét múlva rögtön elkezdett ott bent menni, akkor mar rakott h kell felhúznia magat, a sofanal is feltudta es a bútorok mentem is ment.

Most 15honapos, meg mindig nem megy maga, de van h megáll par másodpercre maga, megtette mar első lepeset is. De meg nagyon félénk

2016. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Németországban élünk, és itt nincs folyamatosan védőnői látogatás vagy ilyesmi.

Egy hónapja a gyerekorvossal beszéltünk, hogy még nem mászik de kúszik, kétféleképpen felül, "kutyázik", hintáztatja magát.

Az orvos azt mondta nyugodjunk meg, van még ideje.

A kiságyban alszik, ma mikor felhúzta magát, akkor feltérdelt de ennyi.

Ezt egy ideje csinálja már.

Férjem azért nem aggódik, mert ő később érő típus volt, 1,5 évesen kezdett el járni.

2016. máj. 25. 14:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrég belémkapaszkodott és felállt. Ültem mellette a földön és úgy. Csak előre dőlt :)
2016. máj. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!