Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami villám megoldásra...

Valami villám megoldásra lenne szükségem hasfájás ügyében. A bio Gaia-t ajánlották, holnap kiváltjuk a patikában, de azt írja egy hét, míg hat. Nincs valami azonnali megoldás?

Figyelt kérdés
Szélcsőre gondoltam még, vagy infacol, colief, espumisan. Mit próbáljunk ki?

2013. ápr. 18. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na hát én aztán mindent kipróbáltam:

Bio-gaia,espumisan,infacol,colief,pocakmasszír.

A szélcsövet nekem nem ajánlották,mert hozzászokhat a baba,és nem lesz képes anélkül pukizni,kakilni.

A mecsek-baby teától,pedig még jobban fájt a hasa.

Tehát semmi sem hatott.

8 hetes korában magától elmúlt.

2013. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindent kiprobaltunk semmi se hatott. Egy vmi sokat segitett a hason altatas.
2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az espumisan, és az infacol hatott, barátnőm ajánlotta.

A szélcső tényleg nem jó, hozzá szokik , s anélkül nem kakil majd

2013. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 7 hetes, eddig Infacolt használtunk, de nem segített. Két napja Sab simplexet kap, eddig még nem használt. Ami enyhíti a fájdalmát az a meggymagpárna a pocakja alá (hason alszik) és a rengeteg torna.
2013. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Papaverin oldat csecsemőknek, fél órán belül hat,nálunk csak ez használt. A gyermekorvos írja fel, mi csak naponta egyszer használtuk, mert ez már gyógyszer.
2013. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. mindent kipróbálunk. borzasztó nézni,ahogy szenved, ahogy kétségbeesetten néz rám a nagy könnyes bociszemeivel és nem tudok neki segíteni... vele együtt sírok. szörnyű.
2013. ápr. 19. 04:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Babycalm csepp!Minden egyebet kipróbáltunk, de ezzel kellett volna kezdenünk!
2013. ápr. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Erus76 ***** válasza:

Mi is mindent kipróbáltunk, nekünk a Normaflore használt, 4-5 nap alatt helyre rakta a kisfiúnk pociját, addig nem voltak éjszakáink. Azóta (6 hetes) végig alussza az éjszakákat, nagyon ritkán ébred fel enni, havonta max. 2-3x vagy csak felriad.

Kitartás!

2013. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
normaflore -ra már én is gondoltam, de nem mertem adni, pedig van is itthon. szabad azt adni egy 2 hetes babának? egyébként furcsa mód éjszaka aludt ahogy szokott 3 órákat. reggel kezdődnek a bajok.
2013. ápr. 19. 10:59
 10/12 A kérdező kommentje:
adtam ma fél normaflore-t,meg anyós coliefet hozott a patikából. méreg drága volt, remélem hatni fog!
2013. ápr. 19. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!