Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Multifunkciós etetőszéket...

Gabrii kérdése:

Multifunkciós etetőszéket keresek, tudtok ajánlani jót? Sokat néztem ( tourgaoo, lorelli, cam, alexis) de érdekelne kinek mi vált be!

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit kell még tudnia egy etetőszéknek? o.O
2016. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi Peg-Péregot vettünk, ilyet: [link]


De a márka mindegy volt, dönthető támlájút kerestem, viszonylag kicsire csukhatót, és fontos volt, hogy a magasságát állítani lehessen az asztalhoz, szerintem ez később jól jön majd.


Jól szolgál, de lehet van más is, ami jó, ez volt a szimpi a boltban épp akkor. Gondunk nincs vele.

2016. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lorelli primo amit használunk, szuper na!;)
2016. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van [link] Touragoo etetőszék műanyag Binge Orange/Bird Egy éves szülinapi bulijára kapta. Kellett hozzá még egy hónap, hogy elfogadja, hogy nem az ölemben ül. Most 23 hónapos a gyermekem, 13 kg. Ha kinövi, nem veszünk másikat, majd kap székmagasító párnát.
2016. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lorelli prímó nem szűk? Sokan panaszkodnak, hogy a lorellik nem stabilak és nagyon vékony babának valók.


A preg Pregot nem is néztem eddig, de jónak tűnik!

A kislányom még nem tud ülni, mindenképp dönthető kell.

2016. máj. 28. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szűk?? En 57 kilos vagyok es belefernek ha akarnek!:)) abszolut stabil!:)
2016. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!