Piroska és a farkas kérdése:

Stabil, multifunkcios,20 ezernél nem drágább etetőszéket mondanátok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma rendeltem Lorelli yam-yam etetőszéket, ha megjön, megírom, hogy milyen. Amúgy ez az egy van 20.000 Ft alatt. Meg a Lorelli Siesta, de az teljesen ugyanaz.
2014. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Èn elég sokat talàltam, mert kb az összes létező bababolt weboldalt megnéztem, de pont ez a lorelli yam yam volt az amelyik a legjobban tetszett, többet tud mint sok dràgàbb. Viszont kép alapjàn nem làttad túl szűknek az ülőrészt?
2014. dec. 10. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Újra én vagyok! Nem azt vettük meg, mert alig dönthető az ülőrésze és nagyon szűk az egész kialakítása. A megrendelést lemondtam, mert élőben láttam egyet. Nagyon szuper amit vettünk, itt a link:

[link] Ez nagyon jó, szinte vízszintesig dönthető, stabil. Sok szép színben van. Én ezt ajánlom! :-)

2014. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ú, köszi! tegnap megrendeltem, de akkor lemondom én is. Amit linkeltél, az nagyon jonak tünik.
2014. dec. 11. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg szuper. És sokkal jobb az anyaga, mint a Lorellinek. Nagyon bántam volna, ha azt vettem volna meg. A Brendonban meg ki sem volt rakva, csak az eladó javasolta ezt. Jó, hogy neki hittünk! :-)
2014. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!