Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eddig csak almát és kis...

Ha eddig csak almát és kis barackot adtam a babámnak, akkor megpróbálkozhatok a sütőtökkel is?

Figyelt kérdés
2. hete kezdtem a hozzátáplálást, az alma nagyon fogja, ajánlották a sütőtököt, hogy attól szokott lenni kaki, ezért gondoltam, hogy a zöldségek közül azt próbálom meg elsőként. És hogy készítsem? Ha pici tápszerrel turmixolom, az jó?
2008. szept. 25. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, adhatsz, ez az elsők között adható. Én így készítettem: megpároltam néhány szeletke sütőtököt (vagy sütőben megsütöttem), hozzákevertem párolt krumplit, és vagy a párolólével, vagy anyatejjel hígítottam. Természetesen készítheted tápszerrel is. Később jöhet majd bele egy mokkáskanál étolaj és husi is.
2008. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Időközben megsült, összeturmixoltam egy kis tápszerrel és adtam neki..... Hát egyelőre üvöltött, annyira nem jött be! Van olyan, hogy először nem ízlik és szép lassan hozzászokik az ízéhez? Próbálkozzak még? Eléggé el is ment a kedvem tőle..... :( 4 hós és 1 hetes egyébként.
2008. szept. 25. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld később újra. Lehet,hogy csak meleg vagy túl szokatlan volt.
2008. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálgatom még. :)
2008. szept. 25. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is várj egy kicsit, majd próbáld újra. Esetleg túl intenzív sütőtökíze van, az nem minden babának jön be, van, amelyik meg megeszi akár natúr is. Ha legközelebb se jönne be, próbáld felerész krumplival, esetleg egy kis almával ízesíteni, vagy hagy el a tápszert belőle. Első válaszoló voltam.
2008. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. szept. 25. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!