Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz az, hogy a babám ebédre...

Gáz az, hogy a babám ebédre sütőtököt enne sütőtökkel?

Figyelt kérdés
Kínálom mással is,de ezt szereti a legjobban.Ma pl a spenótot nem ette meg,sütőtökből viszont 1.5 üveggel.Ha mondjuk répát adok neki,abba is raknom kell negyed üveg tököt.
2010. máj. 26. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor az a tuti, ha mindenbe keversz sütőtököt:)
2010. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha ő azt szereti, mindenbe rakj egy kicsit.

Egy időben az én fiam is sütőtök mániás volt, mostmár tökfőzelék mániás. :D

2010. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de azért figyelj oda,mert a védőnőm azt mondta,hogy a túlzott sütőtök fogyasztástól besárgulhat a bőre.Az enyém is imádta, de elfogadott egyebet is.
2010. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, mindenbe rakj egy kicsit. Majd ráun. Én télen egy csomót lefagyasztottam, de az enyén egyedül azt nem eszi meg. :)
2010. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is imádja, csak sajna Neki megfogja a pocakját, így egy héten 1-2szer adok csak. Arra tényleg vigyázz, hogy ha sokat adsz, besárgulhat a bőre.
2010. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! dehogy gáz. időnként rákkattannak dolgokra, majd elhagyják - no és van amit nem. ezt jól "megaszontam" :)

a fiam kedvence ma is a sütőtök és az almaszószos bébiétel. másfél éves múlt és még most is van talonban elrakva, mert pl. a minap éhségsztrájkolt, semmit sem evett, egyedül azt volt hajlandó megenni 3 napig!!! az okot nem tudom, egyszer csak megint a régi volt :)

2010. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gáz, merta túl sok karotin leterheli a veséjét. Főleh ha répa meg sütőtök a befutó. Vigyázz vele, minden nap ne egyen azt.
2010. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üvegesböl nyugodtan adhatsz minden nap Én is adok mert nagyon szereti és a kakit is lazítja.Ha majd már friss sütötök lessz akkor figyelj majd oda hogy mennyit adsz belöle (Az elözö válaszolonak igaza van)
2010. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!