Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a maradékkal?

Mit csináltok a maradékkal?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz 3 hónapos a kislányom, és most 2-3 napja mióta van ez a nagy meleg több teát iszik és mikor eszik 120-150 miliket van,h nem bírja meg inni és ott marad 40-50 miki. A kérdésem az lenne,h ti ki öntitek vagy be lehet tenni a hűtőbe és később még lehet neki adni? Eddig ha hagyott valamennyit mindig ki öntöttem, mindig frisset csináltam de ha lehet akkor nem önteném ki.

2016. máj. 28. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha minden nap csinálsz neki 1x.

Az én babám nem iszik sok teát szóval reggel elkészítek egy üveggel és egész nap rájár és így is marad de azt másnap már nem adom oda neki

2016. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam,nem a teára gondoltam hanem a tápszerre :) Bocsi.
2016. máj. 28. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
2 órán belül jó még, de nyáron kevesebb (bár te hűtőbe tennéd) viszont nem hiszem,hogy 2 órán belül meginná,ha jól sejtem már 3-4 óránként eszik csak
2016. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A maradékot max 30-40 percen belül adom oda csak, ha addig nem issza meg, kiöntöm.
2016. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max egy órát tárolható. Inkább csinálj 30ml-vel kevesebbet és nincs mit ki önteni
2016. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 óra után megittam. Ingyen fehérjeturmix, az én gyomrom meg a határidőn túli verziót is bírja már. (Egyszer a gyerekorvost kérdeztem, hogy mit csináljunk azzal a tápszerrel, ami nem ízlik a gyereknek, de már felbontottam. Mondta, hogy ízesítve igyuk meg, ha sportolunk, fehérjepótlásnak nekünk is jó.)
2016. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!