Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babátok szokott...

Két hónapos babátok szokott olyat csinálni, hogy nyöszörög, nyűglődik, de nem sír, de sehogyan sem jó neki? Olyankor mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
En néha hasra teszem, és hagyom kicsit tornázni a nyakát, emelgetni a fejét. Ülök mellette, simogatom a hátát. Ez rossz szerintetek? fel kellene vennem ilyenkor?
2016. máj. 25. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az erőlködéstől van! :)
2016. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha igen, a miénk sírni nem szokott, de nyöszörög. Ha pl. A forgón a játékot nem éri fel vagy unatkozik. Mi akkor foglalkozunk vele és abbahagyja:)
2016. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ilyenkor felvettem őket :) persze attol függ... a nyöszörgés is egy hang,próbálgatja magának... nem biztos,hogy bármit is tenni kell ellene,de persze nem láthatom milyen helyzetekben csinálja
2016. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!