Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek kékes-lilás színű...

Vennétek kékes-lilás színű szandált kislánynak? A varrása rózsaszínű.

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, de nem tudom hogy mások nem néznék-e fiúsnak. Plusz még az elején van egy pici rózsaszínű betét.
2016. jún. 1. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2016. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Simán...
2016. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
A lányomnak kék szandálja van. Pont letojom a gyerekek színkódolását. A nemi megkülönböztetéssel ráér majd akkor, ha már a másodlagos nemi jellegek is kifejlődtek rajta.
2016. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nekünk is van ilyen. Maga a szandál sötétkék, a varrása rózsaszín. Fiúra biztos nem adnám fel, ergo lányos :)
2016. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak amiatt kérdeztem, mivel messziről ugye nem látszik a rózsaszín varrása, hogy mások mint gondolnának. Kisvárosban lakunk és itt ugye mindenki megszól mindenkit.

Amúgy nagyon aranyos bőr szandál.

2016. jún. 1. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom. Aki ezért megszól az olyan is, ennyire nem érdekeljen már más véleménye akkor sem ha kisvárosban laksz.
2016. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Én is kisvárosban lakom, a lányom kedvecn színe a kék, a legtöbb ruája kék. Mégse szólt meg senki és fiúnak se nézték.

De őszintén, ha megszóna pár idióta, akkor sem érdekelne. Hadd viselje már a lányom azt, ami tetszik neki, amiben jól érzi magát... Nem hiszem, hogy 4 évesen már bele kell őket kényszeríteni a "a lányok szoknyát hordanak, a fiúk meg kéket" dologba....

2016. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj... A kék a kedvenc színem... Akkor én most fiú vagyok? Akkor hogy szültem?
2016. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát figyelj.

Én gyűlölöm a rózsaszínt,nem hordok szoknyát,nem hordok magassarkút,nem sminkelek sokat,és utálom a szívecskés,virágos mintákat,meg a romantikus baromságokat.

Ettől függetlenül még nő vagyok és magasról teszek arra,hogy a 70-es IQ-val rendelkező birkák mit tartanak nőiesnek.

Sőt arra is magasról teszek,hogy mik nálunk a társadalmi elvárások,mert nehogy más emberek mondják már meg nekem,hogy hogyan éljem az életemet vagy mit szeressek és mit ne.

Elárulok neked egy titkot.Bármit csinálsz bele fognak kötni.

És ez minden téren így van.Ha sminkelsz az a baj,mert becsapod az embereket,ha nem sminkelsz az a baj,mert takard már el a ronda fejed.Ha nem tanul a gyerek alsóban nyelvet az a baj,mert akkor még könnyen elsajátítaná ha meg tanul az a baj,mert szegényt még ezzel is terheled.Ha melegítőben meg pólóban mész le a gyerekkel a játszótérre az a baj,mert igénytelen vagy ha meg kicsit is adsz magadra(farmer,csinosabb fölső)akkor meg már barbi vagy,mert minek öltözöl ki a játszira.

Ha egy gyereket szülsz az a baj,mert szegény gyereknek kell a testvér ha vállalsz hármat az a baj,mert biztos csak a segélyre szülöd.

Ezzel nem kell foglalkozni,ilyen az átlag magyar mentalitás.

Egyébként azt javaslom,hogy ne neveld bele ezeket a hülye sztereotípiákat/elvárásokat a lányodba,mert később nagyon komoly lelki dilemmákat fog neki okozni az,hogy biztos ő csúnya azért csalta mega férje,neki kell mindent megcsinálni otthon meg a munkában is helyt kell állnia,mert az az elvárás a nők felé,ha gyereket szül,akkor fel kell ahgynia az életével,mert ő már anya,de azért maradjon már mégis nő,mert nem csoda,hogy "szegény" féje prostikhoz jár,legyen okos,de azért ne legyen túl okos se,mert azt a féférfiak nem szeretik,legyen határozott,de mégse,mert a férfiak szeretnek a dominánsak lenni.....csak neki csinálsz ezzel rosszat.

2016. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze.A kislányomnak is szoktam a fiús részlegről vásárolni.Szeretem ha kicsit vagányabb,de a kis csinos ruhácskáknak sem tudok ellenállni,csak néha már idegesít ez a sok habos babos pink ruha.
2016. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!