Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félig magyar - félig török...

Félig magyar - félig török babánál mennyire fog látszani, hogy nem teljesen magyar?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Egy török-magyar fiút ismertem eddig. Fekete hullámos haj, enyhén kreol bőr, sötét szemöldök, szempilla és kék szemek.

Suliba jártunk még, eszembe sem jutott volna, hogy török, ha a neve nem árulja el.

Mostani szemmel már talán észrevenném, hogy nem átlagos srác, de szerintem nem volt nagyon elütő a külseje. Amúgy jóképű kis pasi volt:-)

2016. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem tökmindegy???

Amúgy lehet hogy szőke-kék szemű lesz, de az is lehet hogy külsőre inkább törökös beütésű.

De nyilván azért választottál török férjet mert nem vagy előítéletes és nem érdekel ha látszik hogy nem magyar, ugye?

2016. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg azért aggódsz,mert a férjed magyar,de az apuka török?
2016. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:) Nincs szó erről, ugyanaz a török férfi az apa, aki a párom. :D Kíváncsiság.
2016. jún. 3. 08:55
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Én nem akarok okoskodni de gondolom ez akkor is eszedbe jutott mikor össze jöttél az apukával. 100% ,hogy lesznek török vonásai. Reméljük nem mentalitásra. Kb olyan mint egy "Roma"származású baba. Igazábol nem a kinézete alapján fogják megitélni ha nem az apa származása alapján. A törököket nem szeretik sehol. Hozá teszem nem ok nélkül teljesen más a vallásuk és a nökhöz való hozzá állásuk is. Tudom nem ezt a válszt várod.
2016. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott, DE nem negatívumként. Ahogyan most sem, csupán nem sok idő van hátra, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz ő... :) Nekem az apukában is az tetszik, hogy egzotikus, nyilván nála is pozitív dologként élem meg.

Az egyéb dolgokat illetően (mentalitás, kultúra) pedig abszolút nem érdekel vélemény.

2016. jún. 3. 09:02
 7/21 A kérdező kommentje:
Amúgy itt szeretik a törököket, mivel Törökországból írok... :D
2016. jún. 3. 09:06
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ezt ki írhatad volna mert akkor nem tudom mit agodsz. De sehol máshol nem szeretik öket és meg ez Németböl írom.
2016. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem aggódok, egy kérdést nem csak aggódás szülhet, hanem többek között kíváncsiság is.

Nem fogunk máshol lakni, így nem számít.

2016. jún. 3. 09:10
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Amugy minden baba szép , és az anyukájának a legszebb. De ezt hamarosan ugy is megtudod.
2016. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!