Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félig magyar - félig török...

Félig magyar - félig török babánál mennyire fog látszani, hogy nem teljesen magyar?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 08:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:)
2016. jún. 3. 09:12
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A kistesom felig arab, eleinte nem latszott rajta semennyire, de ahogy no annal jobban latszik rajta.
2016. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen, végülis a fekete félvér babák is sötétebbek lesznek egy idő után :)
2016. jún. 3. 09:23
 14/21 anonim ***** válasza:

Pl.


Ö félig török és szerintem szép színésznö.

[link]

2016. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia! Az attól is függ, hogy kitől mennyi gént örököl. Az én fiamon nem nagyon látszik hogy félig török.
2016. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a rokonságban vannak török-magyar babák. Fiúk. Első ránézésre az apjuk mindkettő, aki nagydarab, fekete hajú, barna bőrű. Viszont uncsitesóm is magas, kreolos, barna hajú. Kb. rá sem jönnek odakint hogy nem török, ha csak meglátják.
2016. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nekem is fiam lesz.
2016. jún. 3. 10:13
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a törököknél nagyon változó, nem mindegyik kreol bőrű. De nagyon egyszerű, nézd meg az apukáját meg a felmenőit. Aztán ha csupa kreol bőrű, barna szemű, akkor a baba is valószínű olyan lesz. De nyilván ehhez hozzájönnek még a tőled örökölt tuajdonságok...
2016. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én férjem is egzotikus, bár nem török, de fekete haj, nagyon sötét szemek, kreol bőr.

Fekete haja van a lányomnak és szintén nagyon sötét szeme.

Bőrén először nem látszott semmi, most 9 hónapos, már látszik, hogy kreol lesz. Alig sütötte meg egy kicsit naptejen keresztül a nap és bebarnult :-)

Mondjuk én nem bánom, gyönyörű így, és nem azért, mert az én lányom, sokszor megkapom idegenektől, hogy"jaj, kis feketeszemű, de szép", na jó, azért biztos elfogult is vagyok :)

Olyasmit képzelj el, mint egy kis roma baba, de mindenféle roma beütés/arcvonás nélkül. (egyébként olasz)

2016. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem látszani fog, mert dominánsabb a sötét fekete haj, és a kreolosabb bőr :)
2016. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!