Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lénárd név mennyire gyakori?...

Lénárd név mennyire gyakori? Mi a véleményed a névről?

Figyelt kérdés
Kisfiút várok, egyenlőre ez a befutó név, de elég sokan megbotránkoznak rajta, már nem is szívesen mondom senkinek milyen nevet tervezünk.
2016. jún. 3. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
bocsi kétszer küldte el
2016. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Utolsónal a pont..szerintem is szép,semmi megbotrankoztato nincs benne,eleg ritka is..
2016. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem rossz egyáltalán, és tényeg ritka. Az én fiam Leó, rokonnevek. ;)
2016. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Elmegy egynek, nekem van ilyen nevű ismerősöm. Bár nekem ha már kicsit ritkább, de mégsem feltűnősködő nevet kellene mondanom, nekem a Sebestyén tetszik.
2016. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nagyon ritka és nagyon szép név :) A szerelmemet hívják így de én csak Leninek becézem:)
2016. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
63%
Nekem nagyon tetszik, így 2016. júliusában született kisfiunknak ezt a nevet adtuk. :) Leninek, én ritkán Lénónak becézem. Kisfiad megszületett már?
2017. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Leni csajosan hangzik, pláne, ha valaki Léninek hívná. Maga a név az tetszik.
2020. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!