Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Dóra...

Mi a véleményetek a Dóra névről? Nálatok mennyire gyakori oviban-suliban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen Dóra nevű gyereket sem ismerek. Csak 20 év felettieket.
2016. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A bölcsiben volt csoporttársa a nagylányomnak.
2016. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is ez a nevem, szeretem, es ha lesz kislanyom, neki is ez lesz a neve. Mostanaban nem tul gyakori kisgyerekek közt, mindenki Hanna, Zoé, Jázmin. Minden jót! 25N
2016. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek közt én sem ismerek Dórát, inkább a mi korosztályunkban gyakori, 25 éves vagyok, korombeliek közt ismerek 5-6 Dórát is.

Szerintem szép név.

2016. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem tetszik, olyan semmilyen, unalmas. Gyereket nem ismerek Dórát, inkább a saját korosztályomban rendkívül gyakori. (20-25)
2016. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű de nagyszerű név. Én azt veszem észre, hogy ismét egyre gyakoribb, az én tág ismerettségi körömben (30-33 év, értelmiségiek, gyerekek 0-4 év között) 4 Dóri is van. A fiamnak 1 csoportását hívják így.
2016. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik. Olyan elcsépelt, unalmas. Ráadásul eleve nem tetszenek a hosszú Ó-t tartalmazó nevek.

Az én korosztályomban nagyon gyakori (20<), de kisgyerekeknél is folyamatosan találkozok vele.

2014-ben a 13. leggyakrabban adott név volt.

2016. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem így hívnak, de nekem nem tetszik, nem szeretem. 19 éves vagyok. Gimiben 2 Dóra nevű osztálytársam volt, most OKJ-s képzésen is van egy. Szerintem gyakori név, ha az én körömből indulok ki
2016. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is így hívnak, 25 vagyok, 20-30-as korosztályban gyakoribb,mint a gyerekeknél. 3 éve vagyok óvónő,most találkoztam először egy kis Dórával. Volt idő,hogy nem szerettem,de rájöttem milyen jól becézhető,és kislányként ,majd felnőttként is jól hangzik. Nem mondanám jelenleg túl gyakorinak,a jelentèse is szép,ès könnyen megjegyezhető név (főleg a tanároknak :D )
2016. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!