Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam kukija megduzzadt....

A kisfiam kukija megduzzadt. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval piros és duzzadt a kilenc hónapos fiam kukija. Holnap viszem dokihoz, de nem tudok aludni, annyira bánt a dolog! Ha valaki tud segítsen!
2008. szept. 25. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett az eredmény??Szerintem begyulladhatott neki a fityma körül vagy alatta. nem húzgáltad neki ?????Sokszor a smegma nevű anyag ami felhalmozódik a fityma bőre alatt, de jótékony hatású, mert nem engedi letapadni begyullaszthatja a fütyikét!

Gondolom orvosolható a dolog, ne izgulj, biztos vagyok benne, hogy csak egy kis gyulladás, főként, merthogy piros is!

2008. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nagy volt a gond, csak én ijedtem be!

Egy kis baci került oda, de már nagyon szépen meggyógyult!Betadine-t kellett a fütyi bőre alá fecskendezni. Nagyon szörnyűnek tűnt, de a doki bácsi azt mondta, hogy nem fáj a kicsinek! Még azt is mondta, hogy banális történet, nem én tehetek róla. A következő látogatáskor megmutatja, hogyan kell húzogatni. Semmi tapasztalatom nincs ilyen téren. Elég butának tűnhetek...

Köszönöm az érdeklődést, nagyon jól esett!!!

2008. szept. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!