Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon piros és kissé megduzza...

Nagyon piros és kissé megduzzadt a kisfiam fütyije végén lévő bőr és kis fehéres váladék is van alatta. Nem értem mi lehet. Minden este hátrahúzom neki és megmosom normálisan. Talán magának fertőzi meg? 4 éves. Mit ajánlotok? Mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Le van tapadva a bőr? Az én 18 hónapos Kisfiamnak igen, és ahol ez a fehér színű anyag ürül, ott már jön is fel a letapadt bőr.
2010. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kend be neki phlogosam kenőccsel. nekünk ugyanez volt és nagyon bevált rá. minden pelenkázáskor tettem eleinte kívülre is és a bőr alá is. most h nincs begyulladva naponta 1 alkalommal, hiszen még most is jön föl a bőr apránként.rendszeresen huzogasd, h ne nőjön vissza.
2010. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem így értelmeztem, hogy le van tapadva a bőr. Az én kisfiamnak akkor szokott ilyen lenni, ha pisis lesz kicsit a bugyija és nem cseréljük le. (mondjuk az oviban történik ez) vagy becsurran egy csepp. Vagy hozzáér a kukija a vécéhez ha pisil.

Nekünk a sudocrem vált be. Vagy bepanthennel kenem be mert az fertőtlenítőt is tartalmaz.

2010. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy piszkos kézzel nyúlt hozzá,vagy hozzáért a Wc hez a fütyije.Ha csak Canesten kenőcsöd van otthon az is jó rá.Mi is azt használtuk már egy párszor.7 éves a fiam.
2010. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!