Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyet mikortól kaphat a...

Meggyet mikortól kaphat a baba eredeti formájában? Mag nélkül persze.

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A héj miatt én megvárnék néhány rágófogat vele. VAgy ki kell kanalazni a héjából, akkor akár 4-5 hónaposan is.
2016. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól adható, sehol nem olvastam, nem hallottam olyat, h a meggyet hámozni kéne. Botmixerrel turmixoltam, semmi problémát nem okozott.
2016. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha turmixolod, akkor persze, hogy nem gond a héj :)

Fajtája válogatja, de azért elég masszív héja tud lenni némelyiknek, amit fog nélkül nem tud szétrágni. A turmixolás a rágást helyettesíti.

2016. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en a nagyjat lehamoztam de csak mert mirelitbe kapta es ugy konnyen lejott...nem kell hamozni ha jol ledaralod persze finomabb neki ha hely mentes mert annel homogenabb...nagy hely.darabok ne maradjanak benne akkor inkabb hamozd meg mert ha jol tudom a heja foghatja a hasat (a meggy husa egyebkent nagyon jo a szekletre, lazitja a sok alma krumplival szemben), tudtommal az elsok kozott adhato, a lanyon mar 6 honaposan ette (anyatejes) es mint irtam nem hamoztam le teljesen
2016. jún. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
cseresznyét, meggyet turmixolva 4,5 hónaptól, nyolcadolva kb 7 hónaptól kapták az enyémek, amikor már semmit nem turmixoltam, mert buktak a buborékoktól. A kicsi most 10hónapos, negyedelve eszi.
2016. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!