Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok rizs meg tud artani?...

Sok rizs meg tud artani? Ebedre keves rizses pép, uzsira tejberizs. Vacsorara kaphat megint tejberizst vagy az tulzas? 10ho

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 17:33
 1/10 A kérdező kommentje:
rizstejes tejberizs:)
2016. máj. 27. 17:34
 2/10 anonim ***** válasza:
A rizs széklet fogó,elképzelhető hogy gondot fog a babának okozni a kakilás tőle
2016. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha az a cél, hogy ne éhezzen akkor teljesen oké, leszámítva, hogy majd lehet szorulása lesz.

de hogy ebből semmi tápanyagot nem tud hasznosítani, így nem értem... oké, desszert, kell az a babának is, de napi 3x? és hol a főzelék, gyümölcs. hús, gabona, joghurt, túró, tésztaféle?

2016. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nyilvan nem magaban eszi a rizst
2016. máj. 27. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem jó. Többféle kaját kellene neki adjál, mert így minőségileg éhezik. Képzeld el h te pl egész nap kenyeret eszel. Jól kiéheznél nap végére.
2016. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tízóraira és/vagy uzsira gyümölcsöt kéne neki adni. Ezeket nem adod vagy nem eszi? Èn pl barackot vagy dinnyét szoktam mostansag, nyyaron sztem föleg ne csak rizzsel etesd.
2016. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3as vagyok. értem én, tejjel eszi, írtad hogy a rizspépet kombinálod egész nap a tejberizzsel.

én még mindig nem értem miért nem főzeléket kap ebédre és mondjuk gyümölcsöt joghurttal uzsonnára.

2016. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
dehogy. gyumolcsos tejberizs vagy tejes gyumolcsrizs volt na uzsonnara es megmaradt, gondoltam megeheti vacsorara. enedre meg mindenfele zoldseget kapott keveske rizzsel dusitva. nem minden napra kerdeztem amugy hanem mara.
2016. máj. 27. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:

ja, ez így más, azt hittem, vagyis a kérdésből úgy jött le, hogy ebédre rizspépet kapott.

de akkor főzit rizzsel.

bocsánat, félreértettem. azt hittem azt az édes fenét adod neki minden étkezésre :)

egy nap belefér ha így jön ki, de tényleg figyelj oda, hogy valami székletlazítós kaját is kapjon ma, mondjuk egy jó kis baracklevet igyon legalább :)

2016. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, barackkal volt nyakonöntve délután (mármint a tejberizs)
2016. máj. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!