Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már kapott sinlacot, ami...

Ha már kapott sinlacot, ami tudtommal rizses, akkor kaphat házi készítésű rizspépet? Vagy ti mit adtok este eltelítőnek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

Semmire nem mégy azzal a válasszal, ha vki beírja, hogy mit ad a 7-8 hónaposnak "eltelítésre", amikor a tiéd pl.: csak 4 hónapos.

Egyébként az 5 hónaposnak tápszert. Ahogy tapasztaltam, a Sinlac nem telíti jobban. Talán azért, mert eleve Nutritonnal kapja a tápszert (Sinlac sűrűségéért is a szentjánoskenyérmag = a Nutriton összetevője felel).

2016. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a napokban lesz 7 honapos
2016. febr. 4. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
a rizst kulon bevezetheted a gluten utan, a szentjanos kenyermagbol keszult sinlac mitol lenne rizses? de ehet rizst mar ha a gltent bevetetted.
2016. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Összetevők: Rizsliszt 53,9%, szentjánoskenyérmag-liszt 16,8%, szacharóz, maltodextrin, növényi olajok (pálma, repce, kókus



stb

2016. febr. 4. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
3, a rizs = gluténmentes. A sinlac lényege is eleve ez, hogy minden ismert allergéntől mentes gyógypép.
2016. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy a rizs nem glutén, de a gluténnal egy időben kell bevezetni legalább is a védőnőm ezt mondta
2016. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hm. ezt nem neked írtam, hanem valaki kérdezte hogy miért lenne benne rizs. de már nincs itt az a kérdés/válasz


köszi

2016. febr. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!